All inclusive dla krokodyli

Warte zobaczenia miejsce dla każdego. Piękne rośliny. Park może nie jest duży ale za to bardzo... Przeczytaj więcej

leneczka
Rybnik, Polska
Bardzo fajnie

Zrecenzowano: 2 września 2019
krzysztofj416
Zgierz, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 090)

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, małym i duzym, naprawdę warto to zobaczyć 3- 4 godz Max, zwiedzanie , 300 krokodyli, żółwie, jaszczurki, dwa ogrody

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, krzysztofj416
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Leila S, Responsable commercial, CrocoparcOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Cher visiteur,
Nous vous remercions d'avoir visité Crocoparc et d'avoir posté ce superbe avis.

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Niesamowite miejsce. Bardzo polecam. Ciekawa roślinność i ta ilość krokodyli i żółwie, iguany. Bardzo nowoczesny park.

Dziękujemy, AnitexW
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Leila S, Responsable commercial, CrocoparcOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Cher visiteur,
Nous vous remercions d'avoir visité Crocoparc et d'avoir posté ce
superbe avis.

Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli zawitali Państwo do Agadir, koniecznie odwiedźcie park/ogród botaniczny z krokodylami. Warto zaplanować tę wizytę np. gdy oczekuje się w ostatnim dniu pobytu na transfer na lotnisko. Wprawdzie biura podróży oferują zorganizowany fakultatywny wyjazd za ok. 20 euro, ale naprawdę nie opłaca się korzystać z tego pośrednictwa. My wydaliśmy po ok. 8 euro za osobę dorosłą ( bilet 7.5 euro, autobus linii 5 z centrum Agadiru - 4 dirhamy za osobę w jedną stronę). Z centrum to ok. 15 kilometrów, więc jedzie się ok. 50 minut. Wysiadamy na przedostnim przystanku, za rondem z reklamą Croco Parku. Można poprosić kierowcę o wskazanie przystanku. Nam wskazali miejsce wysiadki uczynni Marokańczycy. W parku oprócz kilkudziesięciu krokodyli, kilku iguan, żółwi i pytonów, oko cieszy niezwykła roślinność. Zobaczcie Państwo koniecznie. Nie warto przepłacać w biurze.

2  Dziękujemy, Zbigniew S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Leila S, Responsable commercial, CrocoparcOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Cher visiteur,
Nous vous remercions d'avoir visité Crocoparc et d 'avoir posté ce superbe avis.
Nous avons mis en place,un bus du centre ville au parc, pour cet été.

Zrecenzowano: 1 maja 2019

świetne miejsce. Poczułem się trochę jak w świecie Flinstonów. Najlepiej przykleić się do grupy zorganizowanej - pan wówczas karmi na pokaz krokodyle.

Można dojechać autobusem no 5 za parę eurocentów. Lub Taxi (tylko opcja w obie strony) cena wywoławcza 20 euro - no ale po negocjacji zejdzie na 16 euro.
Dojazd tylko żółtymi taksówkami. Czerwone nie kursują po za granicę centrum. Czas zwiedzenia ze zjedzeniem lodów max 2h. Taksówkarz poczeka na Państwa - płatność po dotarciu z powrotem do hotelu.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Mariusz F
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019

Ciekawe tematyczne miejsce poświęcone tylko krokodylom. Jest ich tam około 300, różnych rozmiarów. Przystępnie przygotowane informacje, gdzie można dowiedzieć się więcej o tych zwierzętach. Przy okazji bardzo ładny obiekt z ciekawą aranżacją przestrzeni.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, MagdaNS2018