Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Agadir ma specyficzny klimat,wszędzie upał a tam ciepło. W sierpniu było ok. 22 st,czasami dżdżysto i mgliście. Hotel bardzo ładnie utrzymany dużo zieleni. Pokoje skromnie urządzone ale wszystko co potrzeba. Łóżko super wygodne. Jedzenie: rzeczywiście są czasami braki w sztućcach czy kubeczkach, ale trzeba poczekać ale kto się spieszy na wakacjach :-). Śniadania: jak ktoś kocha rogaliki francuskie to będzie zadowolony, sera żółtego się nie najecie dzielony na malutkie trójkąciki, mleko bywa skwaśniałe, ogólnie niesmaczne. Obiady i kolacje dużo duszonych pysznych warzyw, mięso głównie kurczak lub indyk; raz były steki z tuńczyka w kolejce trzeba było odczekać bo robione na miejscu. Nie polecam kolacji w Steak House,ten ich stek to taki nasz befsztyk na grubość i twardy jak kamień.W tematycznych restauracjach menu nie wiele się różniące od tego stołówkowego. Towarzystwo międzynarodowe: Marokańczycy, Francuzi, trochę Niemców i Rosjan i dużo Polaków. Baseny fajne, ten główny to głęboki prawie 4m. Do oceanu kawałek. Plaża szeroka, choć zależy od przypływów, w miarę czysta, bez bezdomnych, raz próbowaliśmy skorzystać z leżaków hotelowych na plaży ale bez sukcesów wszystkie zajęte. W hotelu też nie było łatwo,
Wycieczki. My byliśmy z Tui ale nie korzystaliśmy bo drogie. Korzystaliśmy z AllMaroco. Polecam. Skorzystaliśmy z hamam i Massa Legzira. Szczególnie hamam polecam: łaźnia i dwugodzinny masaż. Polecam też samemu Crocopark. Autobus ma przystanek przy Zoo, też można zobaczyć

Dziękujemy, AnitexW
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Byliśmy z rodziną w drugim tygodniu sierpnia. Pogoda nie była najlepsza, niebo ciągle zachmurzone i ogólnie chłodno. Hotel słabej jakości, naszym zdaniem nieadekwatny do ceny. Łóżka piętrowe były zepsute i przy każdym ruchu kołysały się i okropnie skrzypiały, a barierka na górze była zbyt niska. Jeśli chodzi o jedzenie, mały wybór i naszym zdaniem mało smaczne. To czego ludzie nie zjedli na obiad było podawane na kolacje i w restauracjach a la carte. Restauracja główna niedostosowana do dużej ilości osób. W kolejkach do frytek i mięsa trzeba czekać nawet pół godziny. Animatorzy mówili jedynie po francusku, a obsługa była widocznie zmęczona pracą i do tego niektórzy kelnerzy byli brudni. Do krzeseł, stołów i podłogi można się było przykleić. Lot powrotny mieliśmy o północy, a doba hotelowa kończyła się o 12.00, za przedłużenie pokoju do 18.00 musieliśmy zapłacić 30 EUR. Plusem było to, że napoje były nalewane z butelek i nie trzeba było wstawać rano, aby zająć jakiś leżak. Ogólnie raczej nie polecamy tego hotelu.

Pozdrawiamy.

1  Dziękujemy, AG025
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Warunki dość skromne, ale wszystkie deficyty pokoju i ośrodka rekompensuje wspaniała obsługa oraz czystość. Pokój przestronny, ale niestety łóżko piętrowe nie nadaje się absolutnie dla dzieci (niestabilna konstrukcja oraz brak właściwej barierki zabezpieczającej na górze). Baseny różnej głębokości, wokół leżaki, bar z ciepłymi i zimnymi napojami - świetne miejsce do wypoczynku. Blisko plaży, gdzie wydzielona została część hotelowa z leżakami oraz namiotem z napojami. Posiłki smaczne i obfite, naprawdę każdy coś wybierze. Warto skorzystać w restauracji tematycznej (dzieciom bardzo odpowiadało menu w pizzerni oraz restauracji rybnej). Do północy jest dość głośno, ponieważ trwa dyskoteka, ale potem naprawdę jest cicho i spokojnie. Pogoda na przełomie lipca i sierpnia słoneczna, co pozwoliło nam wrócić z piękną, intensywną opalenizną. Warto pospacerować po Agadirze oraz skorzystać z wycieczek po Maroku (my wybraliśmy biuro "Maroko z Abdulem" - super organizacja i wrażenia!). Ludzie uprzejmi i serdeczni. W Maroku czuliśmy się bezpiecznie i swobodnie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje zlokalizowane przy basenie mają ładny widok (z oddali widać ocean i agadirską kazbę).
Dziękujemy, gromadka
Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Cena adekwatna do warunków w hotelu.
Teren hotelu to takie małe miasteczko, bardzo urokliwe. Dużo zieleni, jest gdzie spacerować. Pokoje w starym stylu, no ale czego oczekiwać za te cene. Jedzenie dla nas było chyba najgorsze podczas tych wakacji. Niby duży wybór, ale wszystko takie nijakie. Plaża - trzeba jakieś 500m dojść. Długa promenada, jest gdzie spacerować. Ale niestety lokalni ludzie bardzo napastliwi, wszystko chcą wcisnąć i sprzedać. Kilka basenów na terenie hotelu, leżaki itp. - bardzo fajne. Polecamy wycieczkę do Marakeszu, naprawdę warto. Sam Agadir? nas niestety nie urzekł, ale zależy kto co lubi. My napewno tam nie wrócimy, ale nie żałujemy.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, lajneczka
Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam grupą znajomych na przełomie czerwca i lipca 2019.
Minusów pokoje zbyt piękne ze starymi meblami i klimatyzacją bez środka chłodzącego. Generalnie klimat jest taki że nawet w lato klima niepotrzebna. W nocy 18 w dzień 26.

Poza tym bardzo dużo plusów.
Hotel duży przestronny raczej nie brakuję leżaków na basenach czy miejsca w restauracji podczas posiłków. Jedzenie całkiem niezłe urozmaicone. Polecam skorzystanie z restauracji A la carte. Byliśmy w czterech i nie żałujemy. Baseny bardzo różnorodne. Każdy znajdzie miejsce dla siebie. ciekawe animacje i amfiteatr. Hotel bardzo czysty wszędzie widać pracowników i sprzątaczki. Obsługa bardzo miła uśmiechnięta i wcale nie zależy to od napiwków.

barów jest kilka drinki są całkiem niezłe napoje bezalkoholowe wlewane są z butelek co jest według mnie dużym plusem. z ciekawszych rzeczy to to że Martini oryginalne wlewane jest jako all inclusive bez żadnej dopłaty jako alkohol lokalny.
Do plaży z hotelu dosłownie kilka metrów przyjemnym deptakiem.
Plaża ładna piaszczysta wydzielone miejsce na hotelowe leżaki i mały namiot z napojami bezalkoholowymi dla gości hotelowych.

woda w oceanie bardzo podobna do bałtyckiej pod względem koloru i temperatury. myślę że miała około 22 stopni więc spokojnie dało się wejść i popływać.

Generalnie wydaje się że miasto jest bardzo bezpieczne i przyjazne turystom. Polecamy wycieczki z biurem All tours Maroko. Świetny przewodnik Marokańczyk który mieszka od 20 lat w Polsce ma na imię Ibrahim.

w agadirze jest fajny suk czyli targowisko z pod hotelu można pojechać taksówką za 4 € w 6 osób. Warto się targować schodzić nawet do 40% proponowanej ceny. Polecam wycieczka do marakeszu i w góry antyatlas.

Dziękujemy, mateuszo23