Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczny hotel, obsługa bardzo miła, jedzenie wspaniałe, każdy znajdzie coś dla siebie.Codzienne animacje.Obsluga zarówno recepcji jak i na stołówce oraz panie sprzątające zawsze z uśmiechem na twarzy.Serdecznie polecam ten hotel,ja wrócę napewno

Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel dla najpiękniejszej wymagających. Serwis, jedzenie, basen wszystko fantastycznie. Animacje caly dzień wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni, pokoje duże i czyste. Obsluga bardzo mila. Uśmiechnięci nawet o czwartej nad ranem ;)

Dziękujemy, elusiat2019
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, czysto, miła obsługa, blisko do Marrakeszu i do słynnej plaży z łukami skalnymi. Agadir też godny polecenia. Bazary, promenada. Wyżywienie w hotelu smaczne, świeże i zawsze dostępne. Polecamy.

Dziękujemy, 539mariuszz
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wróciłem do tego hotelu po dwóch latach.Hotel fajny obsługa w hotelu rewelacyjna, pokoje sprzątane co dziennie i co dziennie wymieniane ręczniki Hotel po remoncie odnowione łazienki w pokojach nowe szafy. Wypożyczyłem sejf i tu szok sejf który można wziąć pod pachę i wyjść a trzeba za niego zapłacić plus kaucja zwrotna. Posiłki już nie te co były dwa lata temu, można się najeść ale szału nie ma. Kolejny minus to oczekiwanie na pokój od momentu przyjazdu do hotelu to minimum trzy godziny to jak na 4 gwiazdki to lekka przesada. Baseny głębokie więc jak ktoś jedzie z dziećmi to trzeba uważać. Woda w basenach zimna.Plaża hotelowa strzeżona tylko trzeba uważać aby nie wdepnąć w pozostałości po wielbłądach. Wielki plus dla Pana który wieczorami grał dla gości w lobby Jak zagrał whisky moja żono to aż przyjemnie było posłuchać i pośpiewać razem z nim. Ogólnie wyjazd uważam za udany.

Dziękujemy, sikorskizbyszek
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy i wrażenia na gorąco :hotel raczej kameralny, ale dzięki temu nawet w top sezonie zawsze jakieś miejsce przy basenie się znajdzie a na stołówce na prawdę dużej , stolików dużo do wyboru, jeśli już przy jedzeniu to jak dla nas nie do przejedzenia :) codziennie było coś nowego, ale oczywiście stały "repertuar dań" tez jest, owoce,warzywa, desery,kids menu,mięsa...Sam hotel czysty, i przyjazny, ogród zadbany,bezpośrednio przy szerokiej promenadzie - fajna na spacer ,plaża hotelowa ogrodzona (leżaki i parasole) i pilnowana przez strażnika i dzięki temu handlarze tam nie wchodzą, jeśli chodzi o handlarzy to raczej przyjaźnie nastawieni i nie miałam wrażenia natarczywości , wystarczy nie reagować , albo grzecznie podziękować i iść dalej :) jeśli chodzi o animacje wieczorne to w porównaniu z innymi wyjazdami wypadają niestety najsłabiej ( duża ,ciemna i niska sala,plastikowe krzesła, mała scena.. , wi-fi tez raczej kiepskie, najlepsze w głównym holu i restauracji.
Pokoje ,łazienki duże,łóżka duże i wygodne,tv,lodówka, suszarka do włosów.
Zdecydowanie polecam zabrać coś na chłodne wieczory, w naszym wypadku nawet w ciągu dnia by się przydały bo w sierpniu trafiły się nam 3 dni słoneczne a poza tym mgła,wiatr i niestety zimno :(
całodniowa wycieczka ( 7-23) do Marakeszu godna polecenia, warto zobaczyć takie prawdziwe maroko:) i warto pamiętać o tym ,że dziecko do 12 lat jest "dzieckiem ", potem już stawka za wycieczkę jak za dorosłego ...

1  Dziękujemy, s-maneta