Piękny widok.

Każda warta obejrzenia. Spacer w obydwie strony zajmuje około 2 godzin. Na miejscu oprócz samej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
jolkasta1
Kamień Pomorski, Polska
Trzeba zobaczyć

Zrecenzowano: 25 marca 2019
calve2014
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 405)

Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Zdecydowanie warto odwiedzić. Ruiny starej warowni położonej na niewielkiej górze. Bardzo ładny widok na panoramę Agadiru, port i plażę. Na górę można wjechać taksówką zarówno petit (do 3 osób) jak i grand. Przed rozpoczęciem kursu należy kazać włączyć taksometr co znacznie ułatwia rozliczenie. Kurs powinien kosztować 20-30 MAD (w zależności od miejsca startu). Taksówkarze oczywiście będą traktowali Cię jak chodzący bankomat i spróbują wydusić 100 a nawet 150 MAD. Ćwicz negocjacje. Warto mieć odliczone pieniądze gdyż z reguły nie mają jak wydać reszty. Jeżeli masz czas to warto na dół zejść dość wygodną ścieżką, która doprowadzi cię do przyportowej smażalni ryb - fish market. Tu kolejne negocjacje, ale warto.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, zwiedzanie1
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019

Polecam wszystkim,naprawde warto sie wybrac na Kasbah.Piekna panorama Agadiru.Miasto jak na dloni,port.Poza wszystkim to jedyny zabytek w Agadirze.Po zejsciu na dol,zalecana wyprawa do portu na owoce morza.Wysmienite.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, Barbara W
Zrecenzowano: 25 marca 2019

Będąc w Agadirze trzeba zobaczyć jedyny zabytek. Trafiliśmy na taksówkarza, który zażądał 100 MAD i nawet nie wypadało się targować. Głównym atutem tej atrakcji są
widoki na hotelową część Agadiru.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, calve2014
Zrecenzowano: 13 lutego 2019

Super miejsce do podziwiania widoków i panoramy Agadiru.Szkoda że wjechać tam można tylko taxówkami lub busami,prywatne auta mają zakaz.Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Sebastian P
Zrecenzowano: 22 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Na górę wchodzilismy pieszo, zajęło nam to ok 40 min. Warto iść pieszo, można więcej zobaczyć. Zachód słońca na szczycie jest piękny.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Magdalena R