Niestety nie możemy polecić tego hotelu, pokój dostaliśmy całkiem fajny ale reszta... jedzenie ciągle to samo gdzie trzeba podawać numer pokoju, alkohol bardzo ograniczony brak animacji, zniszczona siłownia, barmani przelewają pepsi z kubka do kubka, pokoje sprzątane co 2 dzień, znajomi dostali pokoje obrzygane, łazienki w innych pokojach tragedia, lepiej dopłacić i znaleźć lepszy hotel

Dziękujemy, Adam E
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Lokalizacja: Hotel znajduje się na wzniesieniu i przez to na czuć spore podmuchy wiatru w okolicy basenów. Od hotelu do plaży dzielą nas schody oraz przejście na drugą stronę ulicy oraz przejście przez pierwszą linię zabudowy. Realny czas dotarcia na plaże z hotelu wynosi nie więcej niż 5min. Hotel posiada nieodpłatne leżaki na plaży.

Pokoje: Pokoje okazały się stosunkowo przestronne. Czystość pokojów to sprawa sporna gdyż ogólnie były czyste i dość zadbane, ale im bliżej człowiek będzie się przyglądał to tym więcej zobaczy niedociągnięć.

Jedzenie: Oceniam tą pozycje najsłabiej w całym hotelu, ale jak wiadomo smak to kwestia gustu. Z każdego posiłku można było sobie wybrać takie rzeczy by nie chodzić głodnym cały dzień. Jedzenie było właściwie robione bez użycia soli, co w moim odczuciu powoduje powstawanie potraw bez większego smaku. Mało jest mięs do wyboru, a jak już są to w 90% posiadają kości. Lepiej wygląda sprawa jeśli chodzi o stworzenia morskie bo można było zjeść rekina, płaszkę, kalmary, krewetki itd. Na najwyższym poziomie stały desery którymi można było sobie poprawić humor po niedosolonym posiłku.

Basen: Znajdują się na terenie hotelu 3 baseny i jacuzzi. Woda w nich była od lodowatej aż po znośną, ale w zadnym nie było ciepło.
Dookoła znajduję się wystarczająca ilosc leżaków i nie trzeba o nie walczyć.

Pogoda: Pogoda w sierpniu okazała się zaskakująca, mianowicie na 7 dni pobytu dwa dni były naprawdę upalne i słoneczne, a w pozostałe dni Agadir był zasłonięty przez piasek, co skutkowało tym że odczuwalna pogoda była niższa niż w przęciętny dzień nad polskim morzem.

Dziękujemy, licewhite
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Świetna lokalizacja hotelu z przepięknym widokiem. Niedaleko do centrum miasta i plaży. Miła i profesjonalna obsługę. Pokoje duże, czyste, nieźle wyposażone. Posiłki w restauracji hotelowej bardzo dobre i urozmaicone, ale jej obsługa do uprzejmych nie należy. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny .

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Ewa781
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Dobry hotel w centrum miasta, wszędzie blisko - na plażę z bezpłatnym serwisem, do sklepików, restauracyjek , mini zoo. Świetna komunikacja miejska - dojazd niemalże spod hotelu na duży bazar, gdzie można kupić prawie wszystko. A nade wszystko piękny widok na ocean i na Kazbę. Mieszkaliśmy na III piętrze z centralny, widokiem na ocean. Na pewno warto postarać się o pokój na jeszcze wyższym piętrze. Obsługa w porządku, wyżywienie znośne (2 posiłki). Koniecznie trzeba zobaczyć Marakesz. Ocean ciepły.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na ocean - na wyższych piętrach.
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, TrailBlazer316377
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019

Hotel sam w sobie bardzo fajny, tzn. lokalizacja i rozplanowanie pomieszczeń jest ok. Pokój mieliśmy odnowiony 3-osobowy na 1szym piętrze. Mieliśmy blisko do restauracji i ogólnie nie musieliśmy korzystać z wind. W samej restauracji zawsze było czysto i schludnie. Jedzenie było urozmaicone i smaczne. Wybór na śniadanie i kolację spory. Na lunch wybór był mniejszy ale spowodowane to było tym, że większość gości nie była w formule All i restauracja w porze lunchu świeciła pustkami. W porze śniadania trzy panie przygotowywały naleśniki, omlety, jajka sadzone, coś ala nasze gofry (każda coś innego). Na kolację i lunch był na świeżo robiony makaron. Na kolację codziennie inna zupa i mięso smażone. Dawno się tyle ryb i owoców morza nie najadłem. Owoce i słodkie przekąski były do każdego posiłki w ilości nie do przejedzenia. Obsługa bardzo miła i z baru przy basenie i z Le Pashy. Serwowane piwko Stork (bocian) całkiem niezłe. Obsługa barów może nie mówi perfekcyjnie po angielsku ale zawsze się z nimi dogadywaliśmy. Za to recepcjoniści mówili bardzo dobrze po angielsku. Jak o coś zapytałem czy zgłosiłem problem zawsze udzielono mi zrozumiałej odpowiedzi. Na pokój mieliśmy czekać ok. 3h ale wyszło szybciej. Z pobytu jesteśmy bardzo zadowoleni. Byliśmy z TUI.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, HubertM79