Agadir
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Byliśmy na urlopie w sierpniu 2019 na tydzień. Całe szczęscie tylko tydzień, gdzie połowa czasu to i tak byly wycieczki. Jedzenie monotonne, w malych porcjach, wczorajsze.
Pokoje brudne, sufit odlatuje, wszedzie grzyb. Widok na ocean jak to opisuje hotel nie obowiązuje wszystkich pokoi. Sprzątaczki lubią zaglądach do cudzych torb, info potwierdzone. Całe szczęscie nic nie zginęło. Basen brudny, na ponad 100 gości tylko 30leżaków przy basenie. Piwo zimne, nie mają lodówki w barze. Na plaży leżaki WSZYSTKIE połamane, najgorsze które tam są,to własnie należą do Tivoli. Do plaży trzeba dochodzić. Wcale nie jest tak blisko ;) nie polecam z całego serca. 4* to niestety ale nie ma.

_____
I cant recommend this hotel at all. Ive been in August for 7days, where the majority of them I spend for trips arround Marocco. The rooms were really dirty, cleaner liked look at our luggage while our abstent (real inf). Pool dirty, in bar didnt have cold beer, meals were always the same, without taste. At the pool were 30sunbeds for more than 100guests. Beach isnt such closed at websides describes. I cann recommend at all, its not real 4*, and never has have.

Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy. Hotel w praktycznie żadnym stopniu nie spełnia warunków jakie przedstawiono nam w ofercie. Pokoje są stare i zniszczone, wszędzie czuć stęchliznę, w łazienkach grzyb i pleśń. Na stołówce wszystko się klei, każdy dyspenser jest brudny, brakowało szklanek, sztućców i serwetek. Posiłki były smaczne ale codziennie jednakowe, pod koniec wycieczki musieliśmy już jeść poza hotelem. Każdego wieczora muzyka dudniła do godziny 24, nie dało się spać a jednocześnie zamknięcie okna było niemożliwe bo zapach w pokoju by nas udusił. Basen brudny, woda śmierdząca, nie kąpał się w nim prawie nikt. Poza tym - w hotelu może mieszkać ponad 500 gości na raz a do ich dyspozycji pozostaje całe 46 leżaków (w większości popsutych). Ostatniego dnia wykwaterowywaliśmy się o godzinie 12 i od tego momentu, choć obiecano nam opcję all inclusive do końca pobytu, nie mogliśmy pobierać żadnych napojów z baru, a wylot był dopiero wieczorem.... Żenada.

Dziękujemy, PaulinaZ207
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Hotel z ogromnym potencjałem ale zapewne od kilku lat zaniedbany.Pokoje(wyposażenie,ściany,pościel)brudne,zapleśniałe z widocznym grzybem na ścianach,łazienka zdewastowana,z wymontowanym sprzętem.Stoły,krzesła,cała zastawa brudne,niedomyte i klejące.Brak słów!!!

Dziękujemy, FarAway16815632615
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Hotel 4* otrzymał chyba w 1996 roku jak powstał, a później długo długo nic... Standard moim zdaniem na 2,5* maksymalnie 3* (chociaż to już na wyrost). Pytanie do TUI jak można tak oszukiwać klientów i oferować taki hotel w tak kosmicznych cenach? Hotel stary, nie remontowany, z czystością też na bakier - np. kratki przelewowe od basenu czarne! Stare meble w pokojach, takie smaczki jak grzyb na ścianie od łazienki, grzyby w fugach itp. miejscach, lustro w łazience tragedia, zbita szybka w oknie, uszkodzona wtyczka od lampki nocnej (strach wyciągać z gniazdka) i wiele innych. Restauracja, a raczej stołówka nie wyglądała lepiej, stare meble, nie za czysto - ogólnie żal patrzeć. Jedzenie nie najgorsze ale wybór żaden. Kolejki do potraw przyrządzanych na miejscu (szczególnie przy śniadaniach), w trzecim dniu zepsuł się jedyny, na taką ilość gości, ekspres do kawy i do końca pobytu nie wrócił, kawa lura była parzona w wielkich bemarach - napiszę krótko: nie tak to powinno wyglądać, szkoda... Obsługa dosłownie jak się trafi jak i na recepcji tak i na stołówce, bywali mili uśmiechnięci, a druga zmiana to bez kija nie podchodź - więc standard obsługi też nie powala. Notoryczny brak napoi w barach przy basenie jak i wieczorem w barze głównym (po co sprzedaje się allin... skoro się z niego nie wywiązuje?). Na plus z całej tej pomyłki jakim jest Hotel le Tivoli to jego lokalizacja.

Dziękujemy, tomjam82
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Hotel choć ciekawy architektonicznie nie spełnia na obecną chwilę żadnych standardów. Brudno, wszystko bardzo zużyte, personel nieustannie wyciąga rękę po bakszisz. Wifi tylko w hallu głównym. Hotel wymaga generalnego remontu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepiej nie wybierać. Wszystko jest w standardzie Afryki
Dziękujemy, DorotaKrakow2019