Agadir
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Może najpierw plusy:
dobra kuchni, dobra obsługa w restauracji,barach,fajni animatorzy i ci ludzie naprawdę starają się by umilić nam czas.Nieprawda jest, że na stolik trzeba długo czekać,2 minuty i po sprawie.
Teraz minusy:
hotel to zamek z piasku,gdzie nie ruszysz to się sypie.odnowiony od frontu i podobno jakieś pokoje, na które nie trafiliśmy ale to najmniej ważne bo tu się tylko śpi.Jest brudno, pokoje sprzątane tak na oko, łóżko i podłoga,brak wody jak zimnej i ciepłej w godzinach szczytu czyli gdy wracasz i chcesz wziąć prysznic.I nic tego nie wytłumaczy bo to nie mój pierwszy hotel i nigdy nie było z tym problemu.Drugi problem to drzwi,które ciągle się psują i do pokoju trzeba było wchodzić przez sąsiedni balkon.
Ale wszystko przebił inny fakt, kiedy ochrona robi sobie spacery w nocy i zagląda do pokoi (pokoju nie można zamknąć od środka)stawiając gości na równe nogi a dla menagera nie jest to problem,przecież nic się nie stało.Naprawde nie wymagam cudów ale na wakacjach jestem po to by odpocząć a nie stresować sie.Moglabym wymienić jeszcze parę rzeczy ale już ochlonelam,jest to pierwszy hotel do którego nie pojechałabym drugi raz.Nie polecam ale wybór należy do Was.

Dziękujemy, grazia6868
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Byliśmy w tym hotelu w tamtym roku we wrześniu na dwutygodniowym urlopie. Były to moje pierwsze wakacje za granicą i muszę przyznać, że byłam zachwycona. Pokoje czyste, regularnie sprzątane. Jedzenie przepyszne, alkohole również w porządku. Cała obsługa bardzo miła i bez zarzutu. Animatorzy bardzo sympatyczni, aż się łezka zakręciła w oku w ostatnim dniu urlopu :) Polecamy wycieczki z Abdulem, bo naprawdę można zobaczyć mnóstwo pięknych miejsc jakie oferuje Maroko. Naprawdę nie było do czego się doczepić, serdecznie polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, myaa93
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Doskonały wypoczynek. Hotel zlokalizowany blisko plaży. Pokoje i cały teren hotelu bardzo czyste! Bardzo smaczne i urozmaicone jedzenie. Ale najważniejsze - obsługa hotelu! Bardzo miła, serdeczna, zawsze z uśmiechem. Gotowi przyjść z pomocą w rozwiązaniu każdego problemu. W restauracji wszystko na czas, niczego nie brakowało. Zespół animatorów doskonały. Nie ma mowy o nudzie :D
Specjalne podziękowania za pełen profesjonalizm w podejściu do gości należą się Mohamedowi. Polecam ten hotel.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, justkate0303
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Hotel bardzo zniszczony, wszystko - pokoje, baseny, łazienki wymagają generalnego remontu. Obsługa mimo, że bardzo miła nie zna praktycznie w ogóle angielskiego. Brak zjeżdżalni, placu zabaw dla maluchów, jeśli są jakieś animacje to w języku francuskim więc nie polecam rodzinom z dziećmi. Zasięg wifi wyłącznie w recepcji. Jedzenie dobre.
Do prywatnej plaży kilka minut przez ulicę, natomiast na samej plaży bardzo zniszczone leżaki i brak hotelowego baru/jedzenia.

Dziękujemy, piotr r
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019

Hotel jak na 4* pozostawia wiele do życzenia. Pokoje nieposprzątane po poprzednich gościach.Firany, zasłony pourywane. Meble na balkonie strasznie brudne.Meble pokojowe wymagają renowacji.Ręczniki wymieniane codziennie,ale ... zabierają ręczniki rano, a czyste roznoszą ok.17. Mieliśmy pokój nr 133 -na korytarzu karaluchy.
Stoliki przy barach i na stołówce brudne (wymieniali blaty pod koniec naszego 14-sto dniowego pobytu). Brak szklanek i serwetek na stołówce.Miejsca siedzące w lobby ze świecącą od brudu tapicerką.Leżaki na basenie brudne. Jedzenie ogólnie dobre. Woda mineralna limitowana.Plusem tego hotelu jest piękny ogród, ale jak na 4* to zdecydowanie za mało plusów.
Animatorzy tylko francusko języczni, angielski w miarę ok , a polski ich "parzył":)
Barmani niezbyt uprzejmi, czasami podali coś z łaską lub jak psu.
Wifi katastrofa tylko przy recepcji, czasami na basenie.
Polecam lokalne biuro "Maroko z Abdulem" robią fajne wycieczki w bardzo miłej atmosferze.

Wskazówka dotycząca pokoi: podobno na wyższych piętrach nie ma insektów, pytajcie czy działa lodówka
Dziękujemy, anwiec