Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Plusy:dokładne sprzątanie pokoju i łazienki, miła obsługa.
Minusy:pogniecione i poplamione narzuty na łóżkach, zakwaterowanie w pokoju z trzema osobnymi łóżkami(dopiero po interwencji rezydentki zsunięto nam dwa łóżka), niesmaczne i bez wyboru jedzenie, brud na balkonie(tutaj brak stolika i krzesełek), w holu(podłoga, stoliki), przy basenach(kafle, parasole, ściany; basen kiepsko czyszczony) i na stolikach w stołówce. Żeby przetrwać tygodniowy pobyt, chodziliśmy z mężem na posiłki na samym początku i jedliśmy na zewnątrz. Dzięki temu byliśmy ,,wolni" od nieprzyjemnych woni. W pierwszym dniu przyszliśmy na obiad później i widok nas przeraził. Porozsypywane i porozrzucane jedzenie przy bemarach, na stolikach i na podłodze. Mocno,,przebrane" jedzenie w i tak skąpym menu. Poczuliśmy się jak w polskim barze w latach 80-ych. Do tego ,,wysłużone" serwety pod talerze i pogniecione, najtańsze serwetki pod sztućce, których jakość też pozostawiała wiele do życzenia. W ostatnim dniu pobytu okazało się, że nie ma w hotelu prysznica, z którego można by skorzystać po zdaniu pokoju; mimo zapewnień rezydentki.Pokój zdaliśmy o godzinie 12.00, a lot mieliśmy o 1.55(w nocy). Od barmana dowiedzieliśmy się, że hotel od kilku lat jest w posiadaniu Marokańczyka. I tacy też byli goście. Nas, Europejczyków, była - dosłownie -garstka. Wszyscy byli dla nas bardzo mili, ale ich kultura spożywania posiłków i dbałość o czystość otoczenia okazała się dla nas bardzo dużym problemem. Reasumując,biura podróży powinny mieć wiarygodne informacje na temat hoteli, do których wysyłają swoich gości. Lokalna kategoria to 4 gwiazdki, ale wg naszej opinii 2 gwiazdki w zupełności wystarczą. Odradzamy wybór tego hotelu!

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od ulicy straszny hałas 24 godziny na dobę, ale za to ocean na wprost.
Dziękujemy, Zwiedzak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HOTELROYALMIRAGEAGAD, Responsable relations publiques, Royal Mirage Agadir HotelOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dear Guest,
Thank you for taking time to let us know about your experience at the Royal Mirage Agadir, We are sorry that your experience did not meet your expectations ; please allow us to express our sincerest apologies. At the Royal Mirage, we strive to provide a superior service experience for every customer, therefore your feedback is very important to us. Please be assured that we are taking the appropriate measures to address the problem and prevent future occurrence.
We appreciate for sharing your concerns, and we hope you will give us the opportunity to better serve you in the near future.

Zrecenzowano: 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, jedzenie bardzo dobre i różnorodne. Obsługa przesympatyczna, animatorzy cudowni. Blisko do oceanu, Baseny duże, leżaki, parasole i stoliki czyste... W holu dobrze działający internet. Wieczory przy lokalnej muzyce! Polecam...

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Agnieszka J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RoyalMirageAgadirr, Responsable relations publiques, Royal Mirage Agadir HotelOdpowiedź udzielona 29 marca 2019

Dear guest,

Thank you for having taken the time to share your experience. We very much appreciate the comments regarding your stay at the Royal Mirage Agadir. It is always a pleasure to receive such a positive feedback. We are sure that this comment will serve as an encouragement to all our staff as we strive continuously to improve the quality of our services.
Thank you again for sharing your experience, and we hope your next stay will be as pleasant as the previous one.

Zrecenzowano: 20 stycznia 2019

Pierwszy raz tak naprawdę nie wiem jak opisać hotel.Z jednej strony 4 gwiazdki to bardzo dużo jak na hotel,który czasy swietności ma już za sobą ale mimo upływu czasu jest bardzo czysto i schludnie zarówno w pokojach jak i wokół obiektu.
Jedzenie-w styczniu obłożenie max 20% więc jedzenia nie tak wiele i monotonne ale smaczne i codziennie świeże.Obsługa miła i pomocna jak wszyscy w tym hotelu.
Recepcja-mili i bardzo pomocni ludzie-na duży plus.
Animatorzy-bezkonkurencyjni,bardzo pomocni mimo,ze animacji tak na prawdę jak na lekarstwo.Amal i Owieczka-najlepsi!
Z hotelu wszędzie blisko,spoko lokalizacja.
Moge polecić innym szukającym odpoczynku.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Artur S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RoyalMirageAgadirr, Responsable relations publiques, Royal Mirage Agadir HotelOdpowiedź udzielona 21 stycznia 2019

Dear Guest,
Many thanks for taking time to write this review and for your very kind words. We are absolutely delighted to discover how much you appreciated your stay with us at the Royal Mirage Agadir. Our staff is dedicated to provide the best service and it is a pleasure to read that we met your expectations. Be assured that we will pass your feedback to the hotel team.
We all very much hope to welcome you again soon. Yours sincerely

Zrecenzowano: 18 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetni animatorzy, dobre jedzenie, obsługa na wysokim poziomie. Znajduje się prawie nad samym morzem, w pobliżu dużo lokalnych restauracji oraz fastfoodow takich jak McD, Pizza Hut, KFC Hotel oczywiście ma lata świetności za sobą, aczkolwiek polecam każdemu kto wybiera się do Agadiru.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, k_bas2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RoyalMirageAgadirr, Responsable relations publiques, Royal Mirage Agadir HotelOdpowiedź udzielona 19 stycznia 2019

Dear guest,

Zrecenzowano: 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Cztery gwiazki to ŻART .Jedzenie bardzo przeciętne .Animacje nudne codziennie podobne .Szczególnie nie polecam dla rodzin z dziećmi.Woda w basenie lodowata.Drinki paskudne.Hotel w sąsiedztwie klubu nocnego z glasna muzyka do poznych godzin nocnych.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, AnetaR65
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RoyalMirageAgadirr, Responsable relations publiques, Royal Mirage Agadir HotelOdpowiedź udzielona 2 stycznia 2019

Dear Guest,
Thank you for choosing the Royal Mirage Agadir following your recent stay. We are deeply sorry to read you did not appreciate our service, your comment have been share with our team, we thank you very much for bringing your valuable feedback.
We hope to have the pleasure of welcoming you again the near future. Sincerely