Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel bardzo gustownie urzadzony , pokoje czyste i przestronne , bardzo mila i pomocna obsluga no i przepyszne jedzenie .Bardzo duzy wybór , świeże i urozmaicone. Gdyby nie to ze Agadir jest miejsvem z pogodą w kratke to wakacje byly by na 10 .

Dziękujemy, koliberek
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Spedzilam z rodzina w tym hotelu dwa tygodnie na przelomie lipca i sierpnia 2019.
Ten hotel porównać moge jedynie do dwuch innych pieknych i komfortowych ( Mexyk i Dominikana ) .Obsługa na najwyższym poziomie , przemiła i profesjonalna .Przestronne pokoje, czyste i nowoczesne .Jedzenie spełniło moje dośc wysokie oczekiwania , ogromny wybór, świeże i przepyszne .Gdyby nie to ze w regionie Agadir pogoda jest w kratke to wakacje zaliczylabym do super udanych .Ps. Ogrodnicy stawaja na głowie aby cały kompleks wyglądał pieknie ...i wyglada

Dziękujemy, Mała M
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Sam hotel położony bezpośrednio przy promenadzie z wydzieloną częścią hotelową na plaży, ręczniki należy zabrać ze sobą z hotelu brak serwisu plażowego.
Plaża zanieczyszczona wielbłądzimi odchodami bardzo dużo naciągaczy w stylu „best price for you my friend”.
W 5* hotelu konieczność rezerwacji leżaków przy basenie max. godz 0700 potem kompletny brak miejsc. Materace w ciągu pobytu ani razu nie umyte, brudne, lepiące istna masakra.
Część kelnerów obrażona na cały świat klient staje się zauważalny po wielokrotnym dawaniu napiwków dosłownie za wszystko.
Lunch tylko w jednej restauracji co przy dużej ilości gości wiąże się z mega tłokiem, jedzenie na lunch śmieciowe i niedobre.
Byliśmy z biura Rainbow.pl totalna masakra pokoje najgorsze z dostępnych śmierdzące stęchlizną dwukrotnie zmieniane.
Wycieczki lokalne organizowane przez biuro są wielką pomyłką drogie i nie warte pieniędzy.
Bardzo częste wilgotne mgły utrzymujące się nad Agadirem przez większość dnia, pogoda słoneczna jest rzadkością.
Jednym słowem NIE WARTO!
Piękna pogoda na załączonym zdjęciu

1  Dziękujemy, Kris75GD
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel wydaje się z zewnątrz super ale niestety w porównaniu do Riu Palace Meloneras, Riu Palace Tenerife i Riu Palace Cabo Verde niestety wypada słabo. Mieliśmy suitę, która była ogromna i to duży plus. Piękna z ogromnym tarasem, miejscami do siedzenia i leżakami. Jednak jeśli chodzi o czystość to zostawia ona dużo do życzenia. Taras był na ostatnim, czwartym piętrze z odkrytym dachem. Od dnia przyjazdu materace na leżakach były brudne, pełne tłustych plam i ptasich odchodów, dwukrotnie dzwoniłam do recepcji z prośbą o posprzątanie tego, jednak przez dwa tygodnie się nie doczekałam. Podobnie materace na leżakach na basenie nie były w ogóle myte w porównaniu do innych Riu Palace gdzie codziennie obsługa basenów je szorowała wręcz. O miejscu na basenie możecie zapomnieć jeśli nie wstaniecie przed ósmą. O godzinie szóstej łóżka balijskie już były porezerwowane. Często ręczniki przeleżały cały dzień i nikt się na nich nie pojawił. Lepiej wybrać plażę tam przynajmniej nie trzeba rezerwować. Jest wydzielona i pilnowana. Ale żeby dojść do wody, będąc blondynką niestety trzeba się liczyć nie tylko z obślizgłymi spojrzeniami ale również z zaczepkami, cóż zrobić taki kraj.Jeśli chodzi o kolacje, polecam rezerwować restauracje a la carte, gdzie obsługa dba o klientów i każdy coś dla siebie znajdzie. Można wybrać pomiędzy marokańską, włoską i fusion. Restauracja główna Le Santal to totalna masakra zarówno śniadania jak i kolacje. Na śniadaniach brak łososia i tuńczyka jak w innych Riu Palace, a na wiele pater z ciepłym jedzeniem ciągle pustych. Na przykład na boczek to o różnych godzinach się nie doczekałam. Na kolacji podobnie często trudno o czyste sztućce i kieliszki. Ogólnie brudno a kelnerzy udają, ze nie widzą, ze człowiek czeka za nakryciem.
Bar w lobby bardzo dobry zwłaszcza barman Brahim sympatyczny, uśmiechnięty, zawsze pamiętał jakie drinki klienci piją i przynosił wszystko w tempie światła.
Restauracja w porze lunchu w porządku tam z kolei kelner Joussef biegał, pilnował żeby wody, wina czy chusteczek nie brakowało. Jeśli chodzi o jedzenie to w porównaniu do wymienianych wcześniej Palace niestety słabe mało owoców morza, głównie krewetki jeśli już i często kolejki zanim uzupełnią brytfanny z jedzeniem.
W pokoju mini bar codziennie uzupełniany bez problemu, woda, cola, fanta, sprite. Największym plusem jest możliwość codziennego zamówienia śniadania do pokoju w cenie, room service w cenie. Na ten tym śniadania się z mężem przerzuciliśmy przez ponad tydzień, pogoda idealna żeby zjeść śniadanie na tarasie.
Jeśli chodzi o pogodę całkiem przyjemna jak ktoś oczekuje Egiptu to niekoniecznie bardziej jak na Fuerteventurze, poranki zachmurzone ale przynajmniej można pospać ( chyba, ze ktoś chce leżeć na basenach). Pogoda na początku lipca tak 25 stopni czasem trochę wiaterku, czasem trochę chmurek.
Korzystaliśmy tez często z hotelowego SPA, które bardzo polecam, zwłaszcza na pierwsze dni Royal Hammam ( łaźnia parowa, później złuszczanie martwego naskórka i masaż relaksacyjny), dzięki czemu skóra pięknie przyjmuje opaleniznę. Byliśmy tez na trzech różnych masażach wszystkie profesjonalne.
Recepcja natomiast pozostawia wiele do życzenia, często recepcjoniści kłamali ze nie ma miejsca w restauracjach a la carte, a później następnego dnia się cudem znajdowało.
Hotel ogólnie nie jest zły, ale pozostawia dużo do życzenia w porównaniu do Riu Palace w Europie.

1  Dziękujemy, Marlen_kp
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel na wysokim poziomie. Otoczenie, ogród, baseny - czyste, zadbane. Pokoj sprzatany codziennie, przestronny i zadbany. Jedzenie - dla każdego coś innego, ale smaczne i przygotowywane na miejscu i świeże. Owoce, lody, przekąski smaczne i oryginalne. Napoje - markowe alkohole, klasyka z napojów gazowanych. Pobyt udany i na pewno godny polecenia tym, którzy się wahają.

Dziękujemy, piszczek_r