Agadir

“Bardzo smacznie”
Patisserie Tafarnout — recenzja

Patisserie Tafarnout
Nr 1 wśród 7 Desery (Agadir)
Kuchnie: Marokańska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie, ładnie i czysto.
Jedno z nielicznych miejsc gdzie dostaniesz paragon za zapłacone produkty.

Dziękujemy, IwonaIh

Zrecenzowano 10 lutego 2019

Zaprosiliśmy rezydentkę na kawę, prosząc by wybrała lokal. Jej wybór padł na Tafarnout. Dla mnie trochę dziwny sposób zakupu. Pierwsze trzeba zakupić w sklepie kawę i wybrane ciastka. Potem z paragonem trzeba przejść do ogródka.
Paragon odbiera kelner i przynosi zamówienie.
Kawa i ciastka bardzo dobre.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, calve2014
Zrecenzowano 26 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Za niewielką cenę naprawdę pyszne śniadanie. Dobra kawa, jeszcze lepszy sok marchewkowy, pieczywo - rewelacja! Do tego talerz z miodem, masłem, serkiem, oliwkami oraz pyszne amlou - pasta orzechowa z drobinami orzechów, do tego omlet lub naleśniki.
Przyjemna obsługa.
Najlepiej jest usiąść gdzieś z dala od roślin, bo jest tam mnóstwo os.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Isabellou_go
Zrecenzowano 18 października 2016

Wszystko pyszne !! Duży wybór smakołyków. Na szczególne uznanie zasługują słodkości - baklava wyśmienita. Wyjątkowo sympatyczne miejsce, miła obsługa.

Termin wizyty: kwiecień 2016
1  Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano 1 maja 2016

Miłe miejsce do spędzenia chwili czasu. Smakowite miejscowe wypieki. Niestety dla mnie za słodko. Po zamówieniu kawy i małej słodkości mieliśmy chwilę na podziwianie panoramy miejscowości. Oczywiście z poziomu stolika można poznać zwyczaje i zachowania tubylców. Wszyscy bardzo przyjaźni i życzliwi turyście. Obsługa miła i pomocna.

Termin wizyty: kwiecień 2016
1  Dziękujemy, HARAAM

Patisserie Tafarnout — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Agadir, Souss-Massa-Draa Region

Byłeś(-aś) w Patisserie Tafarnout? Podziel się wrażeniami!