rewelacja

Departure274695
Maroko

Justyna S

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

wycieczki profesjonalne, elastyczność w czasie nikt nikogo nie pogania jak w większości wycieczek gdzie wszystko jest na minuty, duży wybór wycieczek wystarczy kontakt i ustalenie co się chce zobaczyć, z Grzegorzem nie można się nudzić, pomocny w każdej sytuacji, wycieczka z nim to jak wyjazd z przyjacielem, bardzo gorąco polecam, jak wycieczki z Agadiru to tylko z Grzegorzem!!!!

Professional tours, flexibility in time, no run, like usually where everything is on minute, a great selection of trips is enough to contact and make choice what you want to see, with Grzegorz you can not be bored, helpful in every situation, trip with him is like a trip with a friend, very hot I recommend, how tours of Agadir is only with Grzegorz !!!!

Dziękujemy, Departure274695
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Chcesz zwiedzić Maroko to tylko z Abdul/Grzegorz. Wspaniały przewodnik, biegle włada kilkoma językami w tym polskim, pokaże Ci prawdziwe życie Maroko. Bardzo polecam.

1  Dziękujemy, Justyna S
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem gorąco polecam organizowanie wycieczek z Abdulem/Grzegorzem, podczas pięcio dniowego objazdu Maroko, czułem się jakbym zwiedzał ten kraj z przyjacielem do którego przyjechałem w odwiedziny! :-) Abdul dbał o wszystkie szczegóły tak abyśmy czuli się komfortowo, do tego jest pełen uśmiechu i życzliwości ma bardzo dużą wiedzę oraz umiejętność organizacji. Jeśli szukacie wyjątkowych wspomnień w towarzystwie komfortu i dobrej zabawy to trafiliście idealnie! :-)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, EgeszegePl
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Niezwykła podróż poprzez niezwykły kraj z niezwykłym przewodnikiem. Maroko jest urzekająco piękne, zaś Abdellah/Grzegorz wyjątkowy! Gorąco polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
2  Dziękujemy, katarzynawj
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Grzegorz to rewelacyjny przewodnik, kierowca, fotograf,a przy okazji kucharz, muzyk, barman... Wycieczka z Nim to prawdziwa przygoda i wielka przyjemność. Polecam każdemu, kto chce zobaczyć prawdziwe Maroko.

2  Dziękujemy, Turystyczna