Wycieczki

Naprawdę polecam wycieczki z tego biura . Atrakcyjne ceny , dużo niższe niż w hotelu . Można... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Trataya
Wycieczki

Bardzo polecam wycieczki z tego biura . Byliśmy z grupie 10 osób bardzo duże rabaty :) Przewodnik... Przeczytaj więcej

Kasia M

Zrecenzowano: 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dzień wcześniej byliśmy tylko my z Bruno na wycieczce po mieście Agadir, spokojna 2 i pół godzinna pełna wrażeń. Następnie busem na dwu dniowy trip z Azisem , przez bardzo ciekawą Essouirę do Marakeszu. Bardzo polecamy tą rzetelną firmę i przesympatycznych ludzi tam pracujących. Dziękujemy i pozdrawiamy

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, jaros_awm87
Zrecenzowano: 10 lutego 2019

Travel Club Szczecin korzystał z ich busów przez tydzień w lutym 2019
24 osoby wzięła udział w 7 wycieczkach.
Dobra cena, dobre busy, super kierowcy w tym Asis i szef Bruno
Bardzo polecamy.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Woliniak
Zrecenzowano: 11 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki. Biuro podróży rzetelne, a przewodnik sporo opowowiadal. Cena również przystępna.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, kucrafal
Zrecenzowano: 10 czerwca 2018

z biurem podrozy beach tours bylismy na czterech wycieczkach. profesjonalna obsluga konkurencyjne ceny i mila atmosfera.
Piotr

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, piotrjkz414
Zrecenzowano: 4 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam naprawdę dobra firma nie mam żadnych zastrzeżeń do chłopaków bo robią dobrą robotę przewodnicy i transport oraz ceny super

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Bartek M