Agadir
Maroko z Abduem 🙂

Serdecznie polecam Wycieczki z Abdulem. Ciepły, serdeczny człowiek z dużą wiedzą który na spokojnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
DayTrip535036
Super przewodnik

Jadąc do Maroka, zarezerwowałam 2 wycieczki z Abdulem. Przez facebooka mieliśmy kontakt bardzo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Ostra2014
Warszawa, Polska

Narzeczony znalazł Abdula przez internet z polecenia innego podróżnika. Od razu zdecydowaliśmy, że chcemy wybrać się do Marakeszu właśnie z tym biurem. Abdul jeat przesympatyczny, fajnie i ciekawie opowiada, wycieczki nie są nudne, a przede wszystkim czuliśmy się bezpieczni, Abdul zna każdego i każdy zna jego :-) Cena bardzo kusząca, ponieważ biura podróży, z których organizowane są główne wycieczki do Maroka biorą więcej (czasem nawet dużo więcej) a z opowiadań (jeśli chodzi o Marakesz) nie ma porównania.. Abdul, Abdul i tylko Abdul jeśli ktoś by pytał :-) Pozdrawiamy z narzeczonym :-)

Dziękujemy, elizkv

Wspaniałe wycieczki z polskojęzycznym przewodnikiem Marokańczykiem który kocha swoją pracę. Cena znacznie niższa niż przez biura podróży. Gorąco polecam!

Dziękujemy, IzaR137

Podczas pobytu w Maroku skorzystałam z dwóch wycieczek organizowanych przez Maroko z Abdulem. Zarówno wyjazd do Marrakeszu jak i Legziry były zorganizowane z przemyślany i logiczny sposób. Wszystko było na czas, bez zbędnego przeciągania, ale też bez pośpieszania uczestników, co niestety wielokrotnie ma miejsce na tego typu wyjazdach.
Pokazano nam Maroko w różnych odcieniach- gwar Placu Jamaa El Fna, niesamowite barwy ogrodów Majorelle, ciasne uliczki bazaru, a wszystko okraszone ciekawymi opowieściami.
Drugi wyjazd był bardziej krajoznawczy- przyroda, widoki, możliwość przejażdżki na wielbłądzie czy wzięcia do ręki skorpiona. Niesamowite doświadczenia!
Podczas wycieczek bardzo smaczne posiłki wliczone w cenę.
Przewodnik Abdul- pełen energii, charyzmatyczny, tworzy fajną atmosferę.
100% polecam!

1  Dziękujemy, Katarzyna K
Zrecenzowano: 15 września 2019

Super wycieczka.Abdul mega doskonały przewodnik,z nim się nie można nudzic,potrafi stworzyć przemiłą atmosfere.Umie przekazać wiedzę o swojej kulturze,można go słuchać godzinami.Jest przesympatyczny,wesoły i pełen energii.POLECAM-jak wycieczki to tylko z Abdulem.

Dziękujemy, Marrakesz
Zrecenzowano: 13 września 2019

Polecamy serdecznie wycieczki z Abdulem. Bardzo miła atmosfera, super miejsca do odwiedzenia, zero nudy, pyszne jedzenie oraz mega widoki. Abdul jest przesympatycznym człowiekiem, który odpowie na każde wasze pytanie ;)
Przy okazji zaliczycie sesję zdjęciową, możecie poczuć klimat Maroka ❤️

1  Dziękujemy, Katarzyna K