Maroko z Abduem 🙂

Serdecznie polecam Wycieczki z Abdulem. Ciepły, serdeczny człowiek z dużą wiedzą który na spokojnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
DayTrip535036
Super przewodnik

Jadąc do Maroka, zarezerwowałam 2 wycieczki z Abdulem. Przez facebooka mieliśmy kontakt bardzo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Ostra2014
Warszawa, Polska

Podczas pobytu w Maroku skorzystałam z dwóch wycieczek organizowanych przez Maroko z Abdulem. Zarówno wyjazd do Marrakeszu jak i Legziry były zorganizowane z przemyślany i logiczny sposób. Wszystko było na czas, bez zbędnego przeciągania, ale też bez pośpieszania uczestników, co niestety wielokrotnie ma miejsce na tego typu wyjazdach.
Pokazano nam Maroko w różnych odcieniach- gwar Placu Jamaa El Fna, niesamowite barwy ogrodów Majorelle, ciasne uliczki bazaru, a wszystko okraszone ciekawymi opowieściami.
Drugi wyjazd był bardziej krajoznawczy- przyroda, widoki, możliwość przejażdżki na wielbłądzie czy wzięcia do ręki skorpiona. Niesamowite doświadczenia!
Podczas wycieczek bardzo smaczne posiłki wliczone w cenę.
Przewodnik Abdul- pełen energii, charyzmatyczny, tworzy fajną atmosferę.
100% polecam!

1  Dziękujemy, Katarzyna K
Zrecenzowano: 15 września 2019

Super wycieczka.Abdul mega doskonały przewodnik,z nim się nie można nudzic,potrafi stworzyć przemiłą atmosfere.Umie przekazać wiedzę o swojej kulturze,można go słuchać godzinami.Jest przesympatyczny,wesoły i pełen energii.POLECAM-jak wycieczki to tylko z Abdulem.

Dziękujemy, Marrakesz
Zrecenzowano: 13 września 2019

Polecamy serdecznie wycieczki z Abdulem. Bardzo miła atmosfera, super miejsca do odwiedzenia, zero nudy, pyszne jedzenie oraz mega widoki. Abdul jest przesympatycznym człowiekiem, który odpowie na każde wasze pytanie ;)
Przy okazji zaliczycie sesję zdjęciową, możecie poczuć klimat Maroka ❤️

1  Dziękujemy, Katarzyna K
Zrecenzowano: 12 września 2019

Byliśmy na trzech wycieczkach z Abdulem (przed chwilą wróciliśmy z ostatniej) bardzo ciepły człowiek z ogromną wiedzą,przesympatyczny.
Bardzo wyczulony na potrzeby uczestników (z nami sześcioletni syn).Bardzo ciekawie opowiada a jego opowieści zawierają dużo ciekawostek.Wycieczki zamawiałam wczesniej. Miałam kontakt z Panią Lidia ( żoną Abdula). Wszystko załatwione profesjonalnie i sprawnie w 100%.Kolejny raz w Maroku- w naszym wykonaniu to wyłącznie wycieczki z biurem Maroko z Abdulem. Z całego serca polecamy

Basia, Radek, Bartek

1  Dziękujemy, Rteterycz
Zrecenzowano: 8 września 2019

Wspaniale wspominamy obie wycieczki.Abdul jest wspaniałym przewodnikiem z dużym poczuciem humoru.Wycieczki są bardzo ciekawe że względu na jego wiedzę.Serdecznie polecam wszystkim.My napewno wrócimy do Maroka i skorzystamy z wycieczek z Abdulem.Serdecznie dziękujemy za wspaniale spędzony czas.

1  Dziękujemy, Katarzyna W