Legzira i Marrakesz

Polecam wszystkim Maroko z Abdulem. Ciekawie prowadzone wycieczki w języku polskim. Skorzystałyśmy... Przeczytaj więcej

Annka5
Marakesz

Narzeczony znalazł Abdula przez internet z polecenia innego podróżnika. Od razu zdecydowaliśmy, że... Przeczytaj więcej

elizkv

Super wycieczka.Abdul mega doskonały przewodnik,z nim się nie można nudzic,potrafi stworzyć przemiłą atmosfere.Umie przekazać wiedzę o swojej kulturze,można go słuchać godzinami.Jest przesympatyczny,wesoły i pełen energii.POLECAM-jak wycieczki to tylko z Abdulem.

Dziękujemy, Marrakesz

Polecamy serdecznie wycieczki z Abdulem. Bardzo miła atmosfera, super miejsca do odwiedzenia, zero nudy, pyszne jedzenie oraz mega widoki. Abdul jest przesympatycznym człowiekiem, który odpowie na każde wasze pytanie ;)
Przy okazji zaliczycie sesję zdjęciową, możecie poczuć klimat Maroka ❤️

1  Dziękujemy, Katarzyna K

Byliśmy na trzech wycieczkach z Abdulem (przed chwilą wróciliśmy z ostatniej) bardzo ciepły człowiek z ogromną wiedzą,przesympatyczny.
Bardzo wyczulony na potrzeby uczestników (z nami sześcioletni syn).Bardzo ciekawie opowiada a jego opowieści zawierają dużo ciekawostek.Wycieczki zamawiałam wczesniej. Miałam kontakt z Panią Lidia ( żoną Abdula). Wszystko załatwione profesjonalnie i sprawnie w 100%.Kolejny raz w Maroku- w naszym wykonaniu to wyłącznie wycieczki z biurem Maroko z Abdulem. Z całego serca polecamy

Basia, Radek, Bartek

1  Dziękujemy, Rteterycz

Wspaniale wspominamy obie wycieczki.Abdul jest wspaniałym przewodnikiem z dużym poczuciem humoru.Wycieczki są bardzo ciekawe że względu na jego wiedzę.Serdecznie polecam wszystkim.My napewno wrócimy do Maroka i skorzystamy z wycieczek z Abdulem.Serdecznie dziękujemy za wspaniale spędzony czas.

1  Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Chciałam się wypowiedzieć o wycieczce do Marrakeszu, przewodnikiem nie był tytułowy Abdul, a inny pan. Sam program opisze w skrócie: podjechaliśmy zobaczyć kozy na drzewie pod agadirem, 30 min w ogrodach, potem parking pod meczetem, przejście na obiad, sprzedawanie zdjęć które przed obiadem zrobił nam fotograf, przeciągnięcie nas po targu, gdzie nie było nawet chwili aby się zatrzymać, chwila w muzeum tkanin, aby wreszcie dotrzeć do apteki, w której wizyta przypominała telezakupy mango tylko na żywo. potem 45 min na placu i do Agadiru. Wszystkiemu towarzyszył pośpiech, a najwiecej czasu zleciało na obiad i w aptece (dobrze ponad 1,5h na każde). Ogólnie poziom przewodnika był bardzo słaby, w drodze do Marrakeszu czytał z kartek wydrukowanych z wikipedii, słychać było ze czyta, często się mylił i powtarzał, bo słabo mówił po polsku, nie umiał wypowiedzieć różnych słów z kartek przez co było to w ogóle mało zrozumiałe. W trakcie wycieczki ciagle opowiadał jakieś przaśne historyjki, żarty i anegdotki, był oczywiście bardzo miły i uśmiechnięty, ale merytorycznie to nie było tam nic. Szczytem było jak opowiadał o tym ze kobiety w Polsce często są zmęczone po pracy w biurze, maja jedno dziecko, a nie maja czasu dla męża, ugotować mu obiadu, zrobić randki, nalać wódki, a przecież nie pracują z łopata, nie to co kobiety marokanskie, tyle maja dzieci, ciężko pracują, a dla męża sile maja. bardzo niesmaczne, chociaż dużo osób mu przyklaskiwało... Rozmowy o kulturze
marokańskiej właśnie tak wyglądały. Nie wiem, może tego oczekuje przeciętny polski turysta, ja byłam zażenowana Zdecydowanie nie polecam tej wycieczki młodym ludziom ani ludziom którzy się czegoś chcą dowiedzieć o Marrakeszu.

2  Dziękujemy, W1157NSjuliam