Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna TripAdvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:
Agadir
Wyr├│┼╝nione recenzje
Maroko z Abduem ­čÖé

Serdecznie polecam Wycieczki z Abdulem. Ciep┼éy, serdeczny cz┼éowiek z du┼╝─ů wiedz─ů kt├│ry na spokojnie... Przeczytaj wi─Öcej

Zrecenzowano 4 dni temu
DayTrip535036
Super przewodnik

Jad─ůc do Maroka, zarezerwowa┼éam 2 wycieczki z Abdulem. Przez facebooka mieli┼Ťmy kontakt bardzo... Przeczytaj wi─Öcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Oceny podr├│┼╝nych
Zobacz opinie podr├│┼╝nych:
11 z 16 w┼Ťr├│d 94 recenzji
Zrecenzowano: 2 wrze┼Ťnia 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Chcia┼éam si─Ö wypowiedzie─ç o wycieczce do Marrakeszu, przewodnikiem nie by┼é tytu┼éowy Abdul, a inny pan. Sam program opisze w skr├│cie: podjechali┼Ťmy zobaczy─ç kozy na drzewie pod agadirem, 30 min w ogrodach, potem parking pod meczetem, przej┼Ťcie na obiad, sprzedawanie zdj─Ö─ç kt├│re przed obiadem zrobi┼é nam fotograf, przeci─ůgni─Öcie nas po targu, gdzie nie by┼éo nawet chwili aby si─Ö zatrzyma─ç, chwila w muzeum tkanin, aby wreszcie dotrze─ç do apteki, w kt├│rej wizyta przypomina┼éa telezakupy mango tylko na ┼╝ywo. potem 45 min na placu i do Agadiru. Wszystkiemu towarzyszy┼é po┼Ťpiech, a najwiecej czasu zlecia┼éo na obiad i w aptece (dobrze ponad 1,5h na ka┼╝de). Og├│lnie poziom przewodnika by┼é bardzo s┼éaby, w drodze do Marrakeszu czyta┼é z kartek wydrukowanych z wikipedii, s┼éycha─ç by┼éo ze czyta, cz─Östo si─Ö myli┼é i powtarza┼é, bo s┼éabo m├│wi┼é po polsku, nie umia┼é wypowiedzie─ç r├│┼╝nych s┼é├│w z kartek przez co by┼éo to w og├│le ma┼éo zrozumia┼ée. W trakcie wycieczki ciagle opowiada┼é jakie┼Ť prza┼Ťne historyjki, ┼╝arty i anegdotki, by┼é oczywi┼Ťcie bardzo mi┼éy i u┼Ťmiechni─Öty, ale merytorycznie to nie by┼éo tam nic. Szczytem by┼éo jak opowiada┼é o tym ze kobiety w Polsce cz─Östo s─ů zm─Öczone po pracy w biurze, maja jedno dziecko, a nie maja czasu dla m─Ö┼╝a, ugotowa─ç mu obiadu, zrobi─ç randki, nala─ç w├│dki, a przecie┼╝ nie pracuj─ů z ┼éopata, nie to co kobiety marokanskie, tyle maja dzieci, ci─Ö┼╝ko pracuj─ů, a dla m─Ö┼╝a sile maja. bardzo niesmaczne, chocia┼╝ du┼╝o os├│b mu przyklaskiwa┼éo... Rozmowy o kulturze
maroka┼äskiej w┼éa┼Ťnie tak wygl─ůda┼éy. Nie wiem, mo┼╝e tego oczekuje przeci─Ötny polski turysta, ja by┼éam za┼╝enowana Zdecydowanie nie polecam tej wycieczki m┼éodym ludziom ani ludziom kt├│rzy si─Ö czego┼Ť chc─ů dowiedzie─ç o Marrakeszu.

2  Dzi─Ökujemy, W1157NSjuliam
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Abdul jest osob─ů p┼éynnie m├│wi─ůca w j─Özyku polskim oraz posiadaj─ůc─ů aktualn─ů wiedz─Ö na temat Polski co przek┼éada si─Ö na naturalne rozmowy. Z takim przewodnikiem wyj─ůtkowo dobrze si─Ö zwiedza ze wzgl─Ödu na swobodn─ů atmosfer─Ö. Abdul skupia si─Ö w swoich opowie┼Ťciach na ciekawych faktach, a nie na nudnych informacjach rodem z przewodnik├│w internetowych.

Dzi─Ökujemy, licewhite
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Podczas pobytu w Maroku mieli┼Ťmy przyjemno┼Ť─ç by─ç na dw├│ch wycieczkach organizowanych przez lokalne biuro. Biuro jest prowadzone przez Abdula, kt├│ry przez 14 lat mieszka┼é w Polce i jego ┼╝on─Ö Polk─Ö. Wycieczki prowadzone w j─Özyku polskim.
Od Abdula dowiecie si─Ö du┼╝o wi─Öcej ni┼╝ od jakiegokolwiek przewodnika z biur turystycznych. Bardzo dobra obs┼éuga wycieczek, transfer. Zapewnione przek─ůski a na ca┼éodniowych wycieczkach bardzo dobre jedzenie. Na ka┼╝dej wycieczce bardzo mi┼éa atmosfera. Abdul osobi┼Ťcie wita i ┼╝egna wszystkich go┼Ťci.

I to wszystko za mniej więcej połowę ceny oferowanej przez biura podróży.
Gor─ůco polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
2  Dzi─Ökujemy, grzegorzs90
Zrecenzowano: 25 maja 2019

Bardzo dobrze wspominamy zwiedzanie z Lidi─ů i Abdulem! Super przygotowanie, du┼╝a kultura i przede wszystkim du┼╝o ciekawych informacji. Gor─ůco polecamy!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dzi─Ökujemy, KasiaR1170
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Punktualnie, lu┼║na atmosfera, Maroko od kuchni, czas na zdj─Öcia i zakupy, dobry kontakt z biurem, przyst─Öpne ceny

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dzi─Ökujemy, Madzik k