Super przewodnik

Jadąc do Maroka, zarezerwowałam 2 wycieczki z Abdulem. Przez facebooka mieliśmy kontakt bardzo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Ostra2014
Warszawa, Polska
Legzira i Marrakesz

Polecam wszystkim Maroko z Abdulem. Ciekawie prowadzone wycieczki w języku polskim. Skorzystałyśmy... Przeczytaj więcej

Annka5

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Abdul jest osobą płynnie mówiąca w języku polskim oraz posiadającą aktualną wiedzę na temat Polski co przekłada się na naturalne rozmowy. Z takim przewodnikiem wyjątkowo dobrze się zwiedza ze względu na swobodną atmosferę. Abdul skupia się w swoich opowieściach na ciekawych faktach, a nie na nudnych informacjach rodem z przewodników internetowych.

Dziękujemy, licewhite
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Podczas pobytu w Maroku mieliśmy przyjemność być na dwóch wycieczkach organizowanych przez lokalne biuro. Biuro jest prowadzone przez Abdula, który przez 14 lat mieszkał w Polce i jego żonę Polkę. Wycieczki prowadzone w języku polskim.
Od Abdula dowiecie się dużo więcej niż od jakiegokolwiek przewodnika z biur turystycznych. Bardzo dobra obsługa wycieczek, transfer. Zapewnione przekąski a na całodniowych wycieczkach bardzo dobre jedzenie. Na każdej wycieczce bardzo miła atmosfera. Abdul osobiście wita i żegna wszystkich gości.

I to wszystko za mniej więcej połowę ceny oferowanej przez biura podróży.
Gorąco polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
2  Dziękujemy, grzegorzs90
Zrecenzowano: 25 maja 2019

Bardzo dobrze wspominamy zwiedzanie z Lidią i Abdulem! Super przygotowanie, duża kultura i przede wszystkim dużo ciekawych informacji. Gorąco polecamy!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, KasiaR1170
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Punktualnie, luźna atmosfera, Maroko od kuchni, czas na zdjęcia i zakupy, dobry kontakt z biurem, przystępne ceny

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Madzik k
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019

Świetna opieka polskojęzycznego przewodnika, bezbłędna znajomość języka, pokazanie Maroka od kuchni. Genialna atmosfera, świetne destynacje, miło spędzony czas. Jeśli Maroko to tylko z Abdulem!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Maciej S