Wycieczki po Maroku z Abdulem - Legzira, Tiznit

Podczas pobytu w Maroku mieliśmy przyjemność być na dwóch wycieczkach organizowanych przez lokalne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
grzegorzs90
Świetne wycieczki!

Bardzo dobrze wspominamy zwiedzanie z Lidią i Abdulem! Super przygotowanie, duża kultura i przede... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 maja 2019
KasiaR1170

Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na 2 wycieczkach: w Marrakeszu i Tiznit. Obie bardzo ciekawe, dobrze zorganizowane i prowadzone profesjonalnie. Naprawdę godne polecenia!

Dziękujemy, Culture181945
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019

Wakacje z Abdulem! Celujace logo. Ponieważ tak dokładnie wyglądały wyprawy. Kto nie wierzy to niech wyobrazi sobie wyprawę z najobrotniejszym członkiem rodziny, który jednocześnie posiada ogromną wiedzę. Podróżując z Abdulem po Maroko masz pełen komfort, bezpieczeństwo, zgłębiasz wiedzę nt. MAROKA. Dla mnie i mojej żony był i jest Abdul jak brat. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Darahus
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Swietny wyjazd.Ciekawie, z humorem poprowadzona wycieczka. Cenne informacje. Abdul rewelacja! Kontaktowy, zwariowany, zawsze usmiechniety, pieknie poprowadzil caly wyjazd. Logistycznie super. Czulismy sie zaopiekowani. Polecam!

Dziękujemy, Agnieszka c
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wakacje to czas którego zawsze nie możemy się doczekać . Kontakt do Abdula dostaliśmy z polecenia.
Wycieczka bardzo wesoła, fajne historie , nigdzie się nie spieszylismy , nie zwiedzaliśmy starych murów , spędziliśmy cudny czas na obiedzie i na plaży. Było super ! Mega atmosfera ! Polecamy

Dziękujemy, Kamila B
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sprawny, punktualny transport busem od drzwi do drzwi. Podczas 3h podróży dwa przystanki (kozy i stacja benzynowa). Abdul przekazuje dużo ciekawych informacji, których nie znajdziesz w przewodnikach, a przy tym jest sympatycznym, pomocnym i zabawnym człowiekiem - gdzie się nie pojawia witają go z uśmiechem W cenie wycieczki obiad w klimatycznej restauracji z daniami charakterystycznymi dla kuchni marokańskiej oraz wizyta w aptece berberyjskiej gdzie po krótkiej wesołej prezentacji można zaopatrzyć się w marokańskie produkty JAK MAROKO TO TYLKO Z ABDULEM

Dziękujemy, paulabP5812EC