Wycieczki po Maroku z Abdulem - Legzira, Tiznit

Podczas pobytu w Maroku mieliśmy przyjemność być na dwóch wycieczkach organizowanych przez lokalne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
grzegorzs90
Świetne wycieczki!

Bardzo dobrze wspominamy zwiedzanie z Lidią i Abdulem! Super przygotowanie, duża kultura i przede... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 maja 2019
KasiaR1170

Zrecenzowano: 16 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Swietny wyjazd.Ciekawie, z humorem poprowadzona wycieczka. Cenne informacje. Abdul rewelacja! Kontaktowy, zwariowany, zawsze usmiechniety, pieknie poprowadzil caly wyjazd. Logistycznie super. Czulismy sie zaopiekowani. Polecam!

Dziękujemy, Agnieszka c
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wakacje to czas którego zawsze nie możemy się doczekać . Kontakt do Abdula dostaliśmy z polecenia.
Wycieczka bardzo wesoła, fajne historie , nigdzie się nie spieszylismy , nie zwiedzaliśmy starych murów , spędziliśmy cudny czas na obiedzie i na plaży. Było super ! Mega atmosfera ! Polecamy

Dziękujemy, Kamila B
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sprawny, punktualny transport busem od drzwi do drzwi. Podczas 3h podróży dwa przystanki (kozy i stacja benzynowa). Abdul przekazuje dużo ciekawych informacji, których nie znajdziesz w przewodnikach, a przy tym jest sympatycznym, pomocnym i zabawnym człowiekiem - gdzie się nie pojawia witają go z uśmiechem W cenie wycieczki obiad w klimatycznej restauracji z daniami charakterystycznymi dla kuchni marokańskiej oraz wizyta w aptece berberyjskiej gdzie po krótkiej wesołej prezentacji można zaopatrzyć się w marokańskie produkty JAK MAROKO TO TYLKO Z ABDULEM

Dziękujemy, paulabP5812EC
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2019

Byliśmy z Abdulem na trzech wycieczkach, wszystkie były przygotowane profesjonalnie, od transportu, przez plan wycieczki, aż do ogromnej wiedzy przewodników. Polecamy!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Karolina2409
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2019

Polecam w 100%, z Abdulem zwiedzałam Maroko juz po raz drugi. Abdul i LIdia cudowni ludzie, profesjonalni w tym co robią, życzliwi i z ogromną wiedzą przekazywaną w ciekawy sposób i dla tych dużych i małych.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Danuta W