Szczawnica

Kulig pierwsza klasa!

Zrecenzowano: 8 lutego 2019
Expedition816613

Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Zakupiłem w biurze 2 wycieczki - spływ Dunajcem i Homole. Jedna odbyła się, natomiast z drugą same kłopoty i ciągłe zwodzenia i przekładanie terminu ze względu na małą ilość osób. Podróżowałem grupą 6-osobą, więc telefony z informacją, że brak wystarczającej grupy jest dziwnym zachowaniem się biura. Liczą się widocznie zyski a nie zachwyt podróżujących. Przykro to pisać, ale taka prawda. Przez ciągłe przekładanie terminów "rozwala się" plan dnia. A nie jestem odosobnionym przypadkiem. Zwrot kasy i owszem ale przepraszam, to już widocznie za dużo ze strony biura.

2  Dziękujemy, Cezar732
Zrecenzowano: 12 marca 2019

Bardzo dobre biuro turystyczne,pełen profesjonalizm... szeroka gama wycieczek jednodniowych,rewelacyjni przewodnicy,bardzo dobry kontakt.Ceny przyzwoite.
Ciekawe i charakterystycznie pomalowane autobusy.Warto skorzystać będąc w okolicy,biuro mieści się w samym centrum Szczawnicy.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, mundigutierrez
Zrecenzowano: 8 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam firmę ze względu na zorganizowany profesjonalnie kulig. Dojazd na miejsce busikiem, malownicza trasa z wątkiem filmowym w tle (tu kręcono Janosika), przemiła obsługa na każdym etapie. A jakie przyjazne koniki - pozdrawiamy Bursztyna, Murzyna i Cygana! Na wyposażeniu sań cieplutkie baranie skóry. Niezapomniana atrakcja szczególnie dla dzieci.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Expedition816613
Zrecenzowano: 3 września 2018

Byłam na dwóch całodniowych i jednej popołudniowej wycieczce z biurem Szewczyk Travel. Szczególnie ujęła mnie dobra organizacja wycieczek i dbałość o potrzeby każdego klienta. Uznanie należy się kierowcy Panu Jackowi, który jest nie tylko świetnym kierowca ale doskonałym informatorem, wiele ciekawych rzeczy dowiedziałam sie w czasie podroży na baseny w Szaflarach. .

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Grazynka_9
Zrecenzowano: 19 lutego 2018

Byliśmy z tym biurem już drugi raz. Wcześniej był to spływ Dunajcem, teraz kulig z pochodniami. Bardzo fajne wycieczki, każdy znajdzie coś dla siebie.
Obsługa biura bardzo miła i sympatyczna. Polecamy gorąco. Z nimi nie można się nudzić ani altem ani zimą :)

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
2  Dziękujemy, akasis123