“Rodzinna kolacja”

Restauracja Pod Batorym
Nr 13 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Opis: Zapraszamy Państwa do klimatycznej Restauracji w Hotelu Batorym. Nasz utalentowany Szef kuchni, zaprasza Państwa na autorskie menu, które zaspokoi najbardziej wymagające podniebienia. Wirtualny spacer po "Restauracji Pod Batorym" : https://goo.gl/maps/fw7LCK6Gnhk
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinne wakacje zakończone kolacją w restauracji "Pod Batorym". Smacznie, estetycznie wraz z miła i profesjonalną obsługą. Polecamy

Dziękujemy, Pawel_Kety

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie wyśmienite bardzo ciekawie i ładnie podane. Dla nas najlepsza restauracja w Szczawnicy. Wybierałem restauracje według ocen .Odwiedziłem kilka niby lepiej ocenionych i wszędzie czar pryskał już na samym początku nie mòwiąc o jedzeniu. Batory przebiła je wszystkie byliśmy tu dwa razy. Za każdym razem wszystko pyszne i pięknie podane.Najważniejsze jedyna restauracja mająca tu specjalne menu dla dzieci. Nasz niejadek zajadał wszystko ze smakiem .Spokój i miła cicha muzyka bardzo miła obsługa .Naprawdę polecamy

Dziękujemy, 618jacekn
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Bardzo miłe miejsce bez tłoku, gdzie można spokojnie porozmawiać delektując się wyśmienitymi potrawami. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, również najwyższa ocena dla szefa kuchni która zna się na swojej pracy:) Przepyszny i ogromny deser raffaello - pyszny :)

Dziękujemy, rPanSmakosz
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Kuchnia bardzo wykwintna i godna polecenia dla prawdziwych koneserów Bardzo profesjonalna obsługa Gratulacje dla szefa kuchni

Dziękujemy, Jubileusz
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Najlepsze jedzenie jakie w życiu jadłam.
Obsługa na najwyższym poziomie. W tym miejscu można się poczuć jak prawdziwy gość a nie klient. Jedzenie , napoje itd nie jest przynoszone wszystko na raz tylko rozłożone w czasie dzięki temu nie odczuwa się czasu oczekiwania.
Jako czekadełko oscypek na rukoli z kawiorem z żurawiny.
Krem borowikowy z łazankami - 12zł obłędny, tak esencjonalny i aromatyczny że nie można się oderwać
przystawka comber z królika - 29zł , coś pysznego, tak miękki i delikatny króli że rozpływał się w ustach, przepyszne połączenie czekolady i sosu pomarańczowego
Danie główne jagnięcina - 46zł, duże kawałki soczystej jagnięciny z młodą marchewką sosem i ziemniaczkami. Wyśmienite
Polecam każdemu kto lubi próbować nieprzeciętnych pyszności i chce się rozkoszować jedzeniem.

Dziękujemy, Ratowniczka

Restauracja Pod Batorym — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Batorym? Podziel się wrażeniami!