Piekny powrot

Po parunastu latach, ponowna wizyta. Zaskoczyly mnie metalowe schody, ale ulatwiaja przejscie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Michał Ł
Jaworzno, Polska
wycieczka

Jesień w Pieninach w wąwozie Homole to najpiękniejsze widoki jakie można sobie wyobrazić, jakie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Bielcula

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Cudowne miejsce, dostępne dla każdego, niemniej miejscami należy uważać. Polecam wcześnie rano, bo później straszne tłumy i magia tego miejsca gdzieś się ulatnia.

Dziękujemy, Ela P
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Malowniczo i niezbyt męcząco. Odpowiednia trasa zarówno dla dzieci jak i osób starszych cieszących się dobrym zdrowiem. Jeśli ktoś się zastanawia czy wjechać wyciągiem i zejść wąwozem, czy raczej wejść pod górę a zjechać wyciągiem to zdecydowanie polecam tą drugą opcję. O wiele bezpieczniej jest poruszać się piechotą w górę. Trasa uchodzi za łatwą ale nie lekceważcie jej. Na górnym odcinku powyżej schodów zwłaszcza po obfitych opadach jest niebezpiecznie ŚLISKO. Odpowiednie obuwie zalecane!!!. Wielki plus za to, że na trasę jak i na wyciąg Jaworki można zabrać psa.

Dziękujemy, Wiesław U
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

fantastyczne, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju miejsce na detoks intelektualny, odetchnienie w ciszy, spokoju i wszechogarniającej, soczysto - bogatej zieleni. kocham to miejsce od lat i ze smutkiem patrzę, jaki rodzaj turystów obecnie to miejsce nawiedza. nikt nie czyta regulaminu, każdy wchodzi jak chce i na własnych zasadach. cisza jest tu niestety tylko w gorsze pogodowo dni i poza sezonem turystycznym. osobiście uważam, że powinno sie tu wprowadzić bilety - byłoby na sprzątaczy parku narodowego :(

Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wąwóz Homole choć odwiedzony przeze mnie po raz kolejny nadal zachwyca. Rodziny z dziećmi spokojnie dadzą radę choć miejscami trzeba uważać bo bywa ślisko.

Dziękujemy, Dalilia-si
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem w Pieninach drugi raz w życiu i drugi raz nie mogę odpuścić wąwozu. Tym razem różnica jest taka że żonie i mi towarzyszy nasze 1,5 roczne dziecko. Dzielnie cały wąwóz w nosidle szkrab zniósł. Wąwóz absolutnie nie nadaje się na wózek. Tzn nadaje się na wózek tak jak i na telewizor kineskopowy. Nie że się nie da, tylko że trochę niewygodnie ;) wąwóz piękny jak zawsze. Po deszczu ślisko na co trzeba uważać, dlatego obuwie z płaską podeszwą niewskazane. Troszkę obraz psują metalowe schodki ale myślę że inaczej się nie dało tego zrobić. A przy odejściu na Wysoką tylko skręcić w lewo i piękna polana przy Szałasie Bukowinki. I dziecko się wybiegało i my kawy się spokojnie napiliśmy

1  Dziękujemy, drsomebody