“Śniadanie ”

Restauracja Bohema, Szczawnica
Nr 2 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Opis: Wspaniała restauracja charakteryzująca się pięknym i oryginalnym wnętrzem, którego dopełnieniem jest stylowy kominek. To właśnie tutaj, w jego ciepłym blasku można odpocząć i ogrzać się po całym dniu spędzonym na stoku lub po długim górskim spacerze. Goście restauracji mogą delektować się wyśmienitymi daniami kuchni polskiej oraz regionalnymi smakołykami. To co w sposób szczególny wyróżnia dania proponowane przez restaurację Willi to sposób przygotowania oraz używane przyprawy. Szef kuchni bazuje na naturalnych składnikach tj. sól, pieprz oraz przyprawy, wydobywając dzięki temu oryginalny smak potrawy, bez ulepszaczy czy sztucznych mieszanek. Restauracja jest doskonałym miejscem na organizację przyjęć rodzinnych: wesel, komunii oraz chrzcin. Niepowtarzalną atmosferę spotkań firmowych oraz innych uroczystości zapewni biesiada przy lokalnych smakołykach i akompaniamencie kapeli góralskiej. W Restauracji do uroczystej kolacji może zasiąść do 80 osób, a podczas bankietów oraz przyjęć stojących - do 100 osób. W sezonie letnim na gości czekają: weranda i taras, z których roztacza się piękny widok na Park Zdrojowy, oraz ogródek grillowy, które są wprost wymarzonymi miejscami do relaksu i miłego spędzania chwil w otoczeniu przyjaciół czy rodziny.

Byliśmy wczoraj 21 września na śniadaniu za 30 zł os. Jedzenie marne, wszystkiego brakowało, wręcz nie było co jeść. Więcej tam nie pójdziemy. Odradzam. Zapłaciliśmy 120 zł za 4 osoby a byliśmy głodni.

Dziękujemy, 145jadwigam

Na kartę dań oczekiwaliśmy ok 15 min a byliśmy jedynymi gośćmi w sali głównej, tylko jakoś nikt nas nie zauważał,a kelnerów było mnóstwo; jedzenie smaczne, zamówiliśmy zupę czosnkową i pierogi z oscypkiem i żurawiną; miejsce urzeka klimatem minionej epoki, gdzie unosi się duch Ady Sari czy Witkacego , fajny wystrój :)

Dziękujemy, AgaSL
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wiem , że to turystyczna miejscowość i mała konkurencja , ale takie dziadostwo jakie zastałem w tej restauracji to masakra . Obsługa bardzo słaba , mało profesjonalna , stoliki beznadziejne - bez odpowiedniego nakrycia , małe - ciężko zmieścić nawet posiłki a siedzieliśmy w dwójkę przy czteroosobowym . A na koniec gastronomia !!! I oto najgorsza cześć komentarza .. jedzenie na bardzo niskim poziomie , nikt tu nie potrafi nawet zrobić dobrego schabowego , nie mówiąc już o pozostałych daniach , sałatki śmierdzące bez smaku !!! NIE Polecam , takich miejsc należy unikać !!!!!

1  Dziękujemy, 899krzysztofg
Zrecenzowano 1 września 2019

Z uwagi na dużą liczbę gości czas oczekiwania na posiłek długi (1 godzina). Jedzenie smaczne. Polecam.

1  Dziękujemy, Explore777734
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kelnerzy nie zwracają uwagi na Gości. 10 minut czekania na podanie menu, pomimo pustej sali. Jak się chcecie czuć niechciani to właśnie tam. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Dziękujemy, Q7813ATrobertk

Restauracja Bohema, Szczawnica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bohema, Szczawnica? Podziel się wrażeniami!