“Wszystko co najgorsze !!!”

Restauracja Bohema, Szczawnica
Nr 2 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Opis: Wspaniała restauracja charakteryzująca się pięknym i oryginalnym wnętrzem, którego dopełnieniem jest stylowy kominek. To właśnie tutaj, w jego ciepłym blasku można odpocząć i ogrzać się po całym dniu spędzonym na stoku lub po długim górskim spacerze. Goście restauracji mogą delektować się wyśmienitymi daniami kuchni polskiej oraz regionalnymi smakołykami. To co w sposób szczególny wyróżnia dania proponowane przez restaurację Willi to sposób przygotowania oraz używane przyprawy. Szef kuchni bazuje na naturalnych składnikach tj. sól, pieprz oraz przyprawy, wydobywając dzięki temu oryginalny smak potrawy, bez ulepszaczy czy sztucznych mieszanek. Restauracja jest doskonałym miejscem na organizację przyjęć rodzinnych: wesel, komunii oraz chrzcin. Niepowtarzalną atmosferę spotkań firmowych oraz innych uroczystości zapewni biesiada przy lokalnych smakołykach i akompaniamencie kapeli góralskiej. W Restauracji do uroczystej kolacji może zasiąść do 80 osób, a podczas bankietów oraz przyjęć stojących - do 100 osób. W sezonie letnim na gości czekają: weranda i taras, z których roztacza się piękny widok na Park Zdrojowy, oraz ogródek grillowy, które są wprost wymarzonymi miejscami do relaksu i miłego spędzania chwil w otoczeniu przyjaciół czy rodziny.

Wiem , że to turystyczna miejscowość i mała konkurencja , ale takie dziadostwo jakie zastałem w tej restauracji to masakra . Obsługa bardzo słaba , mało profesjonalna , stoliki beznadziejne - bez odpowiedniego nakrycia , małe - ciężko zmieścić nawet posiłki a siedzieliśmy w dwójkę przy czteroosobowym . A na koniec gastronomia !!! I oto najgorsza cześć komentarza .. jedzenie na bardzo niskim poziomie , nikt tu nie potrafi nawet zrobić dobrego schabowego , nie mówiąc już o pozostałych daniach , sałatki śmierdzące bez smaku !!! NIE Polecam , takich miejsc należy unikać !!!!!

1  Dziękujemy, 899krzysztofg

Zrecenzowano 1 września 2019

Z uwagi na dużą liczbę gości czas oczekiwania na posiłek długi (1 godzina). Jedzenie smaczne. Polecam.

1  Dziękujemy, Explore777734
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kelnerzy nie zwracają uwagi na Gości. 10 minut czekania na podanie menu, pomimo pustej sali. Jak się chcecie czuć niechciani to właśnie tam. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Dziękujemy, Q7813ATrobertk
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na obiad każdy zamówił cos innego i popróbowaliśmy swoich potraw. Bohema mi i mężowi smakowała, mięso nie było za twarde, ale potrawa faktycznie jest pikantna. Córka jadła fileciki z kurczaka z menu dziecięcego i były smaczne. Ja zamówiłam sałatkę z krewetkami. Krewetki dobrze usmażone, mieciutkie, dodatki, sosik pycha, ale mieszanka sałat z paczki lekko przywiędła miejscami ciapowata - fuj. Za sałatę - 1 punkt.

1  Dziękujemy, Renata D
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce klimatyczne, w starej willi, wystrój adekwatny. Potrawy poprawne - Ok. Jadłem potrawę Bohema czyli jak mniemam specjalność zakładu. Wołowina w daniu w smacznej, ostrej paprykowej paście. Niestety ktoś posypał mi ją wiórkami oscypka - pomimo, że nie było o nim ani słówka w menu. Drugi minus to lemoniada z koncentratu cytrynowego. Podsumowując - dla miejsca warto - może na wino (dobre) lub nalewkę. Dla jedzenia średnio.

Dziękujemy, mateuszt644

Restauracja Bohema, Szczawnica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bohema, Szczawnica? Podziel się wrażeniami!