“Gitówa”
Pizzeria Red Pub — recenzja

Pizzeria Red Pub
Nr 14 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Opis: W szczytach sezonów zamówienia "na dowóz" przyjmowane są w miarę możliwości. W pierwszej kolejności obsługujemy klientów w lokalu. Wyłączony telefon oznacza, że lokal jest nieczynny lub nie jesteśmy w stanie zrealizować zamówień. Zamówienia "na dowóz" przyjmowane są do godz. 21.30

Bardzo dobra obsługa, właściciel bardzo miły, pyszne jedzenie warto tutaj przyjść bo nie ma tłoku a najciemniej pod latarnia

Dziękujemy, Piotr W

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra tradycyjna pizza, cztery stoliki na zewnątrz, przyjazne miejsce dla zwierząt dość tanio serdecznie polecam

Dziękujemy, Arekkotowicz
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

+ pyszne pizze,
+ przyjemne i przystępne ceny,
+ w centrum Szczawnicy,
+ toaleta w lokalu,
Minusów brak.

Dziękujemy, milosnicy_historii
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Podczas naszego pobytu codziennie staraliśmy się jeść obiad w innym miejscu i ten lokal oceniamy wysoko. Przede wszystkim w miarę przystępne ceny, do tego blisko centrum, no i najważniejsze - smaczna pizza. Wiadomo, każdy lubi coś innego, ale nam naprawdę smakowało. Pizzę mają tylko w jednym rozmiarze, ale dość spory wybór rodzajów. Polecamy.

Dziękujemy, Ola K
Zrecenzowano 28 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce ma dla nas niezwykły klimat i obowiązkowo tam wracamy gdy tylko jesteśmy w Szczawnicy. Pizza jest pyszna, grzane piwko aromatyczne. Uroku dodają stare fotografie Szczawnicy na ścianach, kominek i pudel właścicieli zaglądający na salę. Jest to miejsce prawdziwe, a nie kopia kolejnej góralskiej karczmy, dlatego Szczawnica bez Red Pubu nie byłaby już taka sama.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Karina N

Pizzeria Red Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Red Pub? Podziel się wrażeniami!