“Fantastyczne!!!! To miejsce ma dusze i widać ze ktoś włożył w ta piękna karczmę olbrzymie serce!!!!”
Karczma Chatka — recenzja

Karczma Chatka
Nr 23 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Świetna karczma z niezapomnianym klimatem.
Będąc na wakacjach wstąpiliśmy z dziećmi na kolacje-wow!!!!!! Fantastyczna atmosfera z niesamowita przyjazna obsługa a jedzenie przepyszne i w bardzo ok cenie.
Byliśmy pod olbrzymim wrażeniem i z pewnością odwiedzimy ponownie gdy znów wstąpimy do Szczawnicy.
POLECAM!!!!

Dziękujemy, KateWandFamily

Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie miejsce własciciel i obsługa. Regionalny wystrój. Chatka z historią. Będąc w Szczawnicy warto tam wpaść.

Dziękujemy, grzegorzp37
Zrecenzowano 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam placki ziemniaczane, które były okropne.... Ociekające starym tłuszczem. Pierwszy kęs sprawił że odechciało mi się kontynuować konsumpcji. Wystrój fatalny: medale, gitary, wiosła, portrety.... Czym chata bogata. Obsługa niedoświadczona, kompletna porażka!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano 28 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne, swobodne miejsce na grzane piwko, niekoniecznie na obiad. Posiłki bardzo przeciętne, jakość niektórych produktów nie zadowala. Dziwna kapusta z kaszą- pewnie ma swych zwolenników, ale nam nie zasmakowała.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Karina N
Zrecenzowano 23 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli lubisz przyjazną i klimatyczną atmosferę, to miejsce jest dla Ciebie
Jadłam tam przepyszną jajecznicę z kurkami! Rewelacja!
A przeróżne gitary basowe patrzył na mnie ze ścian

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 928irenab

Karczma Chatka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Chatka? Podziel się wrażeniami!