“Restauracja ”
Karczma Pienińska — recenzja

Karczma Pienińska
Nr 37 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)

Obsługa może być. Ale jedzenie na bardzo niskim poziomie. Kucharze do wymiany na już! Nie polecam nikomu.

Dziękujemy, Explorer26983945288

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

14 sierpnia mieliśmy dużą grupę gości z Jordanii na lunchu i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z jedzenia jak i obsługi. Mimo, że nasi goście to trochę inna kultura, inne przyzwyczajenia smakowe, restauracja poradziła sobie świetnie z tym wyzwaniem! Nasi jordańscy klienci pochwalili zarówno potrawy, sprawny serwis jak i przemiłą, gościnną atmosferę. Z Panią Mariolą współpracujemy od lat i nasze grupy zawsze odjeżdżają stamtąd zadowolone. Gorąco polecam to miejsce!

Dziękujemy, BasiaPolscaTours
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenia nie oceniam, bo go nie doczekaliśmy, ale... wchodzimy do restauracji, która jest prawie pusta, nikt nie odpowiedział na dzień dobry, ani nie podszedł. Sami wzięliśmy karty menu, które leżały koło baru, wiec szansa, ze nas nikt nie zauważył jest zerowa, poza tym było nas 6. Posiedzieliśmy jakieś 15 min i nikt się nami nadal nie zainteresował. Zerknęłam do opinii google i już zupełnie nam się odechciało czekać. Wychodząc minęliśmy kelnerkę, która paliła papierosa tuż przy głównym wejściu i 2 stoliki z ludźmi czekającymi na obsługę. Parodia restauracji jak dla mnie.

1  Dziękujemy, klebuszek
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Bardzo smaczne jedzenie przystępne cenowo. Błyskawiczna obsługa.Miejsce chętnie odwiedzane przez turystów

Dziękujemy, 353mariuszg
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Godzinę czekania na surowe placki. Dramat, porażka! Omijac z daleka. Najpierw kelnerka mówi że 1h po czym mówimy że wychodzimy to naklamala że w 30min się wyrobia. Ostatecznie czas oczekiwania 52minuty od zamówienia

Dziękujemy, Sebastian S

Karczma Pienińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Pienińska? Podziel się wrażeniami!