“Śniadanie ”
Pokusa — recenzja

Pokusa
Nr 9 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Opis: W przytulnych wnętrzach Willi POKUSA kryje się, naszym zdaniem, jedna z najsmaczniejszych restauracji w Szczawnicy. A już na pewno jedna z najładniejszych w centrum miasta. Częstujemy tym co nasze, regionalne; pierogi z baraniną, pysznymi serami wędzonymi, boczkiem po Juhasku, kwaśnicą, placuszkami z kapustą, tartą z Łącką śliwką. Nasza piwniczka pełna jest ekologicznych owocowych win oraz lokalnego piwa. Restauracja posiada piękny letni ogórek z widokiem na Pieniny, w zimie zaś można delektować się winem i regionalną kuchnią w naszym zimowym oszklonym patio. Cudowne smaki i niezapomniane zapachy, flisackie motywy na wygodnych kanapach, widok na Pieniny- to wszystko spowoduje, że Państwa wizyta w naszej restauracji będzie małą podróżą wgłąb regionu. Organizujemy imprezy okolicznościowe i rodzinne, a dla większych grup zorganizowanych proponujemy atrakcyjne zniżki. Zabierzcie więc swoją rodzinę i przyjaciół, i posmakujcie naszej gościnności.

Super śniadanie. Było co pojeść. Cały czas donosili jedzenie. Śniadanie kosztuje 28 zł od os. Minus czas oczekiwania na kawę.

Dziękujemy, 145jadwigam

Niestety w Szczawnicy jak się okazało nie ma zbyt wielu miejsc serwujących śniadania. I tak właśnie po wielu przygodach trafiliśmy do klimatycznej i przytulnej Pokusy. Zamówiliśmy z karty jajecznicę z różnymi dodatkami, ale można też wybrać szwedzki stół. Śniadanie było niezłe, choć kurki w jajecznicy nieco surowe. Ceny średnie, a ogólne wrażenie dosyć poprawne.

Dziękujemy, SilesianGirl

Po 30 minutach oczekiwania, otrzymałam na śniadanie zamówiony tost z jajkiem sadzonym i szczypiorkiem. Nie polecam.

Dziękujemy, agau2019
Zrecenzowano 14 września 2019

Obsługa sprawna i bardzo miła to chyba jedyny plus tej restauracji. No i może kwaśnica na wędzonym boczku zasługuje na uwagę. Pozostałe zamówione przez nas potrawy to porażka. Gicz jagnięca w smaku OK, ale dlaczego gorąca na zewnątrz i letnia przy kości? Czyżby odgrzewana? Zbójnickie jadło zawierało różne kawałki mięsa niestety wysuszone i twarde. Burger wołowy zawierał kotlet suchy jak wiór, coś jak sprasowane trociny i nie dało się go zjeść. Ten niezbyt dobry obiad dla 4 osób kosztował 230 PLN . Zbyt drogo jak za taką niską jakość. NIE POLECAM

Dziękujemy, Wiesław U
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wchodzę do tego lokalu w Szczawnicy z rodziną (sześć osób) nikt mnie nie wita, nikt nie zaprasza. Zajmujemy miejsce przy dwuch stołach na zewnątrz. Po czasie sami idziemy po menu. Zaczynamy przeglądać karte i ustalamy zamówienie oczekując na przybycie kelnera. Po 30min nie widząc żadnego zainteresowania ze strony personelu opuszczamy progi lokalu zwanego niby restouracją. Mam wrażenie że pracownicy nawet by się nie zorientowali o naszym opuszczeniu lokalu gdyby nie moja interwencja. Oni zapomnieli że są w pracy. Moja ocena jest bardzo negatywna i adekwatna do doświadczenia które nabrałem w tym lokalu że swoją rodziną. Już nigdy nie pokuszę się na POKUSĘ .

Dziękujemy, januszluba

Pokusa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pokusa? Podziel się wrażeniami!