“Wieczorową porą”
Pokusa — recenzja

Pokusa
Nr 9 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Opis: W przytulnych wnętrzach Willi POKUSA kryje się, naszym zdaniem, jedna z najsmaczniejszych restauracji w Szczawnicy. A już na pewno jedna z najładniejszych w centrum miasta. Częstujemy tym co nasze, regionalne; pierogi z baraniną, pysznymi serami wędzonymi, boczkiem po Juhasku, kwaśnicą, placuszkami z kapustą, tartą z Łącką śliwką. Nasza piwniczka pełna jest ekologicznych owocowych win oraz lokalnego piwa. Restauracja posiada piękny letni ogórek z widokiem na Pieniny, w zimie zaś można delektować się winem i regionalną kuchnią w naszym zimowym oszklonym patio. Cudowne smaki i niezapomniane zapachy, flisackie motywy na wygodnych kanapach, widok na Pieniny- to wszystko spowoduje, że Państwa wizyta w naszej restauracji będzie małą podróżą wgłąb regionu. Organizujemy imprezy okolicznościowe i rodzinne, a dla większych grup zorganizowanych proponujemy atrakcyjne zniżki. Zabierzcie więc swoją rodzinę i przyjaciół, i posmakujcie naszej gościnności.
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miło i sympatycznie można spędzić wieczór, dobra muzyka. Bardzo fajna lokalizacja. Miła i sympatyczna obsługa. Ceny deserów i przekąsek troszkę przy wysokie ale to chyba jedyna wada.

Dziękujemy, MrSztender

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia jeśli chcecie napić się pysznej kawki i zjeść dobry deserek. Szarlotka na ciepło z sosem czekoladowym to niebo w gębie!

Dziękujemy, sunflowersona
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Schabowy pokaźnych rozmiarów filet z kurczaka zawijany i dla dzieci pierogi z truskawkami plus KFC wszystko super nie ociekające tłuszczem polecam ps super muza nastrojowa

Dziękujemy, Lubiszewo
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Obsługa bardzo uprzejme, jedzenie bardzo dobre. Czas oczekiwania na posiłku bardzo krótki, sprzątanie stolików również szybkie. Co prawda ostatnim razem córka dostała zupę pierwszą A moje drugie danie przyszło nieco później. Reszta wizyt całkiem porządku,bez zarzutów.

Dziękujemy, ffrackiewicz
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Mozna zjeśc pyszny obiad a także w kawiarni tuż obok napić się kawy i nie tylko..Menu także dla dzieci.Mieszkając w willi pokusa miałam okazje zauważyć że wszystkie produkty z których były przyrzadzane posiłki były świeże. Codziennie dostarczano warzywa , owoce,mieso lody itp. Miało się pewnośc że jemy świezo i smacznie.Do tego lokalizacja blisko centrum a także na szlaki znajdujęce się w okolicy. A teraz pare małych minusów. Wybierając pokój warto zastanowic sie czy wolimy cisze czy wszystko nam jedno. No bo wiadomo że jak pok,ój będzie z widokiem na kawiarnię czy restauracje to muśimy liczyc sie z tym że lokal jest zamykany o 22, do ok 23 trwa sprzatanie krzeseł i przesuwanie stolików a potem zdaża się że obsluga lubi sobie posiedzieć i porozmawiać do północy.Od wczesnych godzin rannych zaczynają się dostawy towarów.Podjeżdzają samochody i trwa rozładunek. Ale mozemy być pewni że to co przywiezli będziemy miec na talerzu. Ponieważ obiekt składa się z 2 budynków zawsze mozna zamówić pokój w tym co znajduje się na przeciw parkingu.Pamietajmy że jesli chcemy wynajaćpokój w okresie wakacyjnym najlepiej zrobić to w styczniu lub lutym ,bo wtedy mamy jeszcze w czym wybierac.

Dziękujemy, poiazd

Pokusa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pokusa? Podziel się wrażeniami!