“Dobrze i smacznie”
Karczma U Polowacy — recenzja

Karczma U Polowacy
Nr 6 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miły i przyjemny lokal. Nie zamawialiśmy pełnego obiadu - tylko kwaśnicę i serki góralskie z żurawiną. Dania dobre i smaczne, miła i szybka obsługa, ceny w przedziale średnim.
Polecamy na szybki obiad :)
Jedyny minus to dość mało miejsca, a restauracja jest bardzo popularna przez co w porze obiadowej (nawet poza sezonem) cały czas wszystkie stoliki są zajęte, trzeba czekać.

Dziękujemy, annasX9349JA

Zrecenzowano 2 września 2019

Obsługa restauracji fatalna. Przez 15 min czekaliśmy na odbiór zamówienia. Pani przechodząc obok stolika, nie chciała podejść. Wróciła za bar i oglądała jak inna koleżanka czyści blat czy coś w tym stylu. W międzyczasie przyszły koleżaneczki Pań kelnerek z którymi te nie omieszkały uciąć sobie pogawędki, robiąc im herbatę, podczas kiedy my w dalszym ciągu czekaliśmy. Koniec końców z 3 pań które były za barem i nas widziały, żadna nie podeszła nawet jak prosiliśmy o przyjęcie zamówienia. Po bezowocnym oczekiwaniu, po prostu wyszliśmy. Druga gwiazdka jest za wystrój.

Dziękujemy, WPS28
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super Restaracjia wiarę tania duże porcie smacznie i szybko podane jeśli będziemy w Szczawnica napewno odwiedziny

Dziękujemy, Arekkotowicz
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi, kwaśnica, placki super! Bardzo klimatyczne miejsce, parking dla klientów. Bardzo polecam :))

Dziękujemy, Sebastian C
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Jedzenie w przystępnych cenach, bardzo smaczne. Niestety w sezonie czas oczekiwania na wolny stolik graniczy z cudem.
Miła obsługa.

Dziękujemy, Magdalena O

Karczma U Polowacy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma U Polowacy? Podziel się wrażeniami!