“Nigdy więcej”
Karczma U Polowacy — recenzja

Karczma U Polowacy
Nr 6 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Zrecenzowano 2 września 2019

Obsługa restauracji fatalna. Przez 15 min czekaliśmy na odbiór zamówienia. Pani przechodząc obok stolika, nie chciała podejść. Wróciła za bar i oglądała jak inna koleżanka czyści blat czy coś w tym stylu. W międzyczasie przyszły koleżaneczki Pań kelnerek z którymi te nie omieszkały uciąć sobie pogawędki, robiąc im herbatę, podczas kiedy my w dalszym ciągu czekaliśmy. Koniec końców z 3 pań które były za barem i nas widziały, żadna nie podeszła nawet jak prosiliśmy o przyjęcie zamówienia. Po bezowocnym oczekiwaniu, po prostu wyszliśmy. Druga gwiazdka jest za wystrój.

Dziękujemy, WPS28

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super Restaracjia wiarę tania duże porcie smacznie i szybko podane jeśli będziemy w Szczawnica napewno odwiedziny

Dziękujemy, Arekkotowicz
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi, kwaśnica, placki super! Bardzo klimatyczne miejsce, parking dla klientów. Bardzo polecam :))

Dziękujemy, Sebastian C
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Jedzenie w przystępnych cenach, bardzo smaczne. Niestety w sezonie czas oczekiwania na wolny stolik graniczy z cudem.
Miła obsługa.

Dziękujemy, Magdalena O
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mile spędzony czas, który umilala góralska kapela. Jedzenie dobre, obsługa też bez zarzutu. Oczywiście w sierpniowy długi weekend tłum turystów.

Dziękujemy, Dalilia-si

Karczma U Polowacy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma U Polowacy? Podziel się wrażeniami!