“Najlepsze jedzenie w Szczawnicy”
U Zosi — recenzja

U Zosi
Nr 12 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)

Najlepsze miejsce w całej Szczawnicy. Próbowalismy wielu potraw i wszystkie wyśmienite ! Do tego bardzo miła i profesjonalna obsługa :) Polecamy

Dziękujemy, Jan B

Jagnięcina za 47pln nie powalił jedyne co dobre to drink kamikadze wątróbka jagnieca ok na kolację zamowilismy pizzę z dowozem czekaliśmy godzinkę ale była całkiem spoko

Dziękujemy, Jacek D
Zrecenzowano 10 września 2019

Bardzo długo sie czeka na posiłek . Dania takie sobie . Sugerowaliśmy sie opiniami w internecie i się zawiedliśmy . Magia rewolucji dawno wygasła :)

Dziękujemy, Tomek B
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Szybka i miła obsługa. Jedzenie pyszne! Polecam łososia na rukoli z pieczonymi ziemniakami. Porcje duże, ceny porównywalne z innymi lokalami.

Dziękujemy, Explore777734
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Porcje duże, jedzenie smaczne. Placek po flisacku bardzo dobry. Można poprosić o pół porcji dla dziecka.

Dziękujemy, Ela P

U Zosi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w U Zosi? Podziel się wrażeniami!