Szczawnica

“U zosi”
U Zosi — recenzja

U Zosi
Nr 12 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)

Jagnięcina za 47pln nie powalił jedyne co dobre to drink kamikadze wątróbka jagnieca ok na kolację zamowilismy pizzę z dowozem czekaliśmy godzinkę ale była całkiem spoko

Dziękujemy, Jacek D

Zrecenzowano 10 września 2019

Bardzo długo sie czeka na posiłek . Dania takie sobie . Sugerowaliśmy sie opiniami w internecie i się zawiedliśmy . Magia rewolucji dawno wygasła :)

Dziękujemy, Tomek B
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Szybka i miła obsługa. Jedzenie pyszne! Polecam łososia na rukoli z pieczonymi ziemniakami. Porcje duże, ceny porównywalne z innymi lokalami.

Dziękujemy, Explore777734
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Porcje duże, jedzenie smaczne. Placek po flisacku bardzo dobry. Można poprosić o pół porcji dla dziecka.

Dziękujemy, Ela P
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

U Zosi dobre miejsce na rodzinny obiadek. Ogólnie nie ma się do czego przyczepić. Jedzenie świeże, smaczne, obsługa miła, wnętrze czyste. Jedyna uwaga to utrzymanie czystości stolików zewnętrznych. Rozumiem duże obłożenie ale przydałaby się osoba odpowiedzialna za ich świeżość, bo wśród klientów sporo dzieci które zawsze coś rozleją itp
Co do jedzenia smaczna pizza, pierogi kwaśnica. Ceny nie są wygórowane. Dużym plusem jest bardzo miła obsługa.
Dlatego kiedy zgłodnieję w Szczawnicy z pewnością wrócę do Zosi na obiad.

1  Dziękujemy, mareks486

U Zosi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w U Zosi? Podziel się wrażeniami!