“Polecam!”
U Zosi — recenzja

U Zosi
Nr 12 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Szybka i miła obsługa. Jedzenie pyszne! Polecam łososia na rukoli z pieczonymi ziemniakami. Porcje duże, ceny porównywalne z innymi lokalami.

Dziękujemy, Explore777734

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Porcje duże, jedzenie smaczne. Placek po flisacku bardzo dobry. Można poprosić o pół porcji dla dziecka.

Dziękujemy, Ela P
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

U Zosi dobre miejsce na rodzinny obiadek. Ogólnie nie ma się do czego przyczepić. Jedzenie świeże, smaczne, obsługa miła, wnętrze czyste. Jedyna uwaga to utrzymanie czystości stolików zewnętrznych. Rozumiem duże obłożenie ale przydałaby się osoba odpowiedzialna za ich świeżość, bo wśród klientów sporo dzieci które zawsze coś rozleją itp
Co do jedzenia smaczna pizza, pierogi kwaśnica. Ceny nie są wygórowane. Dużym plusem jest bardzo miła obsługa.
Dlatego kiedy zgłodnieję w Szczawnicy z pewnością wrócę do Zosi na obiad.

1  Dziękujemy, mareks486
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry krem z pomidorów, łosoś taki sobie, ogólnie nie ma się do czego przyczepić. Miła obsługa.

Dziękujemy, 585agnieszkat
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Najpierw zamówiliśmy zupy - żurek i krem z pomidorów. Żurek ok, krem również był dobry i wyrazisty. Zamówiliśmy również pizzę. Bardzo dobra mająca cieniutkie i smaczne ciasto, wybraliśmy pizzę z rukolą - jedynie co to dołożyłabym tam kilka pomidorków koktajlowych a wtedy byłaby świetna. Natomiast karkówka z grilla była za gruba, twarda, mało wysmażona, niesmaczna - tej pozycji z karty nie polecamy. Na ogół można polecić to miejsce, na pewno można wrócić tam na pizzę ☺.

Dziękujemy, Ewa9292

U Zosi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w U Zosi? Podziel się wrażeniami!