Szczawnica
Zrecenzowano: 13 lutego 2019

Naprawdę świetna usługa w dobrej cenie - śniadania smaczne -15 zł (wędliny, sery, świeże warzywa - pomidor, papryczki, ogórki kiszone i zwykłe, twarożek, zawsze coś innego na ciepło, dżemy, kilka rodzajów chleba, płatki, mleko, kawka, herbata). Obiekt chyba po remoncie, pokoje czyściutkie, łazienki jak nowe, pościel mięciutka, miły personel. Z czystym sumieniem polecamy i do zobaczenia w wakacje. Gosia i Edziu

Wskazówka dotycząca pokoi: Dowolny pokój - cicha okolica. Jest też apartament za wyższą cenę
Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, G E
Zrecenzowano: 11 lutego 2019

Pobyt z rodziną w ferie pokój 4 osobowy na ostatnim piętrze.Było w porządku. Pokoje czyste, obiekt jak nowy po remoncie. Śniadania bardzo smaczne,urozmaicone, cena bardzo korzystna. Pozdrawiam bardzo sympatyczną Panią z obsługi Martę

Wskazówka dotycząca pokoi: Cześć pokoi ma widok na Palcenicę.
Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Mateuszek9
Zrecenzowano: 26 stycznia 2019

W Pensjonacie Sokolica spędzaliśmy czas w okresie sylwestrowo - noworocznym. Pensjonat położony jest w świetnej lokalizacji, w samym centrum Szczawnicy, więc do największych atrakcji turystycznych jak Palenica czy uzdrowiskowy deptak jest naprawdę blisko. Spacer pod wyciąg na Palenicę zajmie nam ok. 10 min., podobnie do uzdrowiska. Obiekt w środku jest bardzo przyjemny, wystrój typowo góralski, zadbany, czysty. Pokój mieliśmy bardzo przytulny z łazienką i balkonem z krzesełkami z widokiem Palenicę. W dodatkowym wyposażeniu znajdował się telewizor, czajnik, szafa na ubrania, stolik z krzesełkami oraz podstawowymi sztućcami(szklanki, łyżki, widelce, noże). Do dyspozycji gości na każdym piętrze jest lodówka. Brak natomiast nawet najmniejszego zaplecza kuchennego z aneksem kuchennym i mikrofalą, co uważam za pewną niedogodność. W opcji pobytu mieliśmy zapewnione śniadanie w formie przydziału dla pokoju. Codziennie do śniadania był ciepły dodatek w postaci: parówek, jajecznicy czy naleśników, donoszony do stolika jak już zajęliśmy miejsca, więc jedzenie było ciepłe i świeże za co duży plus. Ogólnie śniadania oceniamy dobrze, opuszczaliśmy stołówkę pojedzeni. Minus za napoje, które nie były najwyższej jakości, zwłaszcza kawa. Generalnie rzecz biorąc pobyt w Pensjonacie Sokolica uważamy za udany i na pewno kiedyś tam wrócimy.
Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy!!

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, NatKrak
Zrecenzowano: 17 października 2018

Pani Właścicielka jest wyjątkowo niesympatyczną osobą, która nie przyjmuje do wiadomości żadnych uwag. Wyżywienie marne i słabej jakości. Słone paluszki na uroczystej kolacji stare i śmierdziały stęchlizną, salceson, mielonka. Do śniadania najtańsza ohydna margaryna i wyrób parówkopodobny oraz jajecznica (nie dla wszystkich). Na zadane pytanie dlaczego na stołach nie ma obrusów, Pani odpowiedziała, że bez obrusów jest higienicznie….. Koleżanka poprosiła o troszkę mleka do kawy w odpowiedzi usłyszała, że w Szczawnicy są sklepy. Szczytem niechlujstwa były brudne sztućce i naczynia z zeschniętymi resztkami jedzenia. Absolutnym „hitem” wieczoru była sałatka jarzynowa z kawałkami szkła. Parking przy pensjonacie praktycznie nie istnieje. Byliśmy z zorganizowaną grupą 40 osobową i absolutnie nie polecamy pobytu w tym obiekcie. Radzimy omijać Sokolicę szerokim łukiem. Nawet w głębokim PRL-u było lepiej! Zdecydowanie nie polecamy!!!

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
4  Dziękujemy, JAGODAAAAA
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MatioBankier, Kierownik, Dom Wypoczynkowy SokolicaOdpowiedź udzielona 13 lutego 2019

Szanowna Pani Jagodoo,
Każdą opinię czytamy z uwagą, by pracować na poprawą jakości naszych usług. Jest na przykro, że nie spełniliśmy Pani wymagań. Niestety nie możemy się zgodzić z Pani opinią, nie podajemy żadnej mielonki, czy potraw ze szkłem, oraz brudnych sztućców. Zawsze staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klienta w ramach oczywiście ceny świadczenia za jakie klient płaci. Niezrozumiałym dla nas jest wymaganie usług za jakie klient nie zapłacił np. śniadanie w formie stołu szwedzkiego, czy podawanie kawy z mlekiem. Gdyby Pani zapłaciła za takie usługi i były one w naszej ofercie - mogłaby Pani ich wymagać.
Bardzo złośliwy i nieprawdziwy jest Pani komentarz. Nasza ocena na Booking to 9.2 - a tam nie ma przypadków.
Mimo wszystko zapraszamy ponownie w Pieniny.

Zrecenzowano: 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Mały pokój malutka łazienka ale czysto i przyjemnie. Właściciel codziennie włącza ogrzewanie na 3-4 godziny co jest dobrym pomysłem bo nie ma wilgoci.

Dobra lokalizacja blisko centrum ale cicho i spokojnie.
Brak placu zabaw dla dzieci i jakiegoś miejsca do zabawy. Przydałoby się.
Śniadania to niestety nieporozumienie. Szkoda że nie wiedzieliśmy że można zrezygnować. Bo wyrzucone pieniądze. 15 zł od głowy. Niewiele zjadaliśmy, kawa niedobra.

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Kama W