Pieknie

Polecam gorąco. Większość szlaków nie jest trudna. A widoki są niesamowite. Polecam zwłaszcza... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Aneta C
Góry z widokiem na Tatry

W Dyrekcji znajduje się sklepik, gdzie kupimy mapy parku oraz pamiątki. Warto odwiedzić to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Stylowoikulturalnie
Trzebnica, Polska

Pieniński Park Narodowy jest dosyć mały, ale wart zobaczenia. Góry które wcale nie mają szalonych wysokości (ok. 1000 m n. p. m.) naprawdę potrafią zmęczyć. Trasy są urokliwe i niezbyt długie. W ciągu jednego dnia można z powodzeniem odwiedzić sławne Trzy Korony jak i zobaczyć 550-letnią sosnę na Sokolicy. Te dwa szczyty łączy ciekawy szlak, który jest nieco eksponowany, więc i nawet żądni adrenaliny znajdą coś dla siebie. Dla leniwych idealna będzie kolejka na Palenicy, a na zdobywców Korony Gór Polski czeka szczyt Wysoka!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, SilesianGirl
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam pieniński park narodowy, piękne zakątek naszego kraju, obowiązkowo wejść na trzy korony i Sokolicę oraz spływ Dunajcem.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, marcintomaszuk1981
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Pierwszy raz odwiedziliśmy Szczawnicę i Pieniny i jesteśmy zachwyceni. Pieniński Park Narodowy jest jednym z najpiękniejszych miejsc jakie odwiedziliśmy w Polsce. Przyroda zachwyca swoim pięknem. Szlaki turystyczne, infrastruktura oraz wszelkie udogodnienia dla turystów są przygotowane na naprawdę wysokim poziomie. Oby tak dalej

Dziękujemy, Karol K
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zrobiliśmy trasę ze szczawnicy na sokolice. Potem na trzy korony a finalnie do czerwonego klasztoru i droga widokowa powrotna obok dunajca. Bardzo przyjemna trasa kawałek z ekspozycja, ale bardzo delikatną. Idealna trasa na dzień jak się wyjdzie wczesnie rano to jeszcze popołudnie jest na dalsze zwiedzanie :)

Dziękujemy, pawe_kE2618ZM
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Pieniny to chyba najpiękniejszy park w Polsce. Cudne widoki, cisza, spokój ( na mniej uczęszczanych szlakach). Taki mały dach świata jak dla mnie, mogę wracać co roku i mi się chyba nie znudzi.

Dziękujemy, Ela P