“Kawa”
Koci Zamek — recenzja

Koci Zamek
Nr 18 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)

Dobra kawa, grzane wino takie sobie ale za to przepyszna szarlotka z lodami. Minus czas oczekiwania.

Dziękujemy, 145jadwigam

Dziś odwiedzony koci zamek niestety następna wtopa. Panie kelnerki mile ale zakręcone i słabo ogarniają sytuację. Co do jedzenia zupy dobre ( żurek królewski/ kwaśnica) drugie dania były by dobre jak by były podane w czas a niestety na wydawce stały za długo i zrobiły się letnie co przy daniach w których jest pieczony oscypek to nie pasuje oscypek stwardniał i był nie do zjedzenia ogólnie nie polecam :/ czy w Szczawnicy są jakieś miejsca gdzie można zjeść smacznie :(

Dziękujemy, 122michals

Po pierwsze, nie podeszła do nas kelnerka wiec poszliśmy zamówić do baru. To już minus na starcie, a oprócz nas w restauracji było może 8 innych osób.. zupa, która dostałam nie należała do najcieplejszych a samo jedzenie bardzo tłuste. Bardzo. Jak dla mnie ta knajpa to totalny średniak.

Dziękujemy, Anna D
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne i oryginalne wnętrze, niestety z powodu obszernego szklanego świetlika,który się nagrzewa od słońca nie ma czym dychać,jak dla mnie za duszno,kompletny brak cyrkulacji, nie mogłam się skupić na posiłku.
Jedzenie dość smaczne,ceny znośne. Natomiast bardzo długi czas oczekiwania, najpierw na karte,potem na posiłek, rachunek itd. Wydaje się,że zbyt mała ilość personelu w stosunku do ilości zamówień. Obsługa miła ale duży minus za brudne WC.

Dziękujemy, Natalia B
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Miejsce przedziwne. W całym lokalu pełno roślin, żółwie i rybki (na szczęście zadbane). Wygląd przyciąga gości. Czar pryska szybko niestety. Razem z mężem 10 minut krążyliśmy po lokalu i nikt z obsługi się nami nie zainteresował. Postanowiliśmy jednak zostać. Po prośbie męża młoda kelnerka posprzątała po poprzednich gościach i nawet dostaliśmy menu. Wybór dań dość duży. Ceny porównywalne do innych lokali aczkolwiek zdecydowanie nie adekwatne do jakości. Zamówiłam sandacza w sosie serowym, frytki i zestaw surówek. Porcja frytek bardzo duża, ale spalone i czuć nie świeży tłuszcz. Ryba położona na frytkach i oblane wszystko sosem w sposób nie estetyczny. Sos mdły i nie smaczny. Najgorsze jednak surówki. Pełnia sezonu na świeże warzywa a surówki to starty seler ze słodkawą śmietaną i dziwna w smaku kapusta z kilkoma kawałeczkami ogórka i marchewką. Danie męża jeszcze gorsze: schabowy faszerowany i usmażony w głębokim tłuszczu, ziemniaki i kapusta. Zdecydowanie nie polecamy. Obsługa opieszała.

Dziękujemy, Explore777734

Koci Zamek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Koci Zamek? Podziel się wrażeniami!