“Ciekawe wnętrze ale nie dla klaustrofobikow”
Koci Zamek — recenzja

Koci Zamek
Nr 18 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne i oryginalne wnętrze, niestety z powodu obszernego szklanego świetlika,który się nagrzewa od słońca nie ma czym dychać,jak dla mnie za duszno,kompletny brak cyrkulacji, nie mogłam się skupić na posiłku.
Jedzenie dość smaczne,ceny znośne. Natomiast bardzo długi czas oczekiwania, najpierw na karte,potem na posiłek, rachunek itd. Wydaje się,że zbyt mała ilość personelu w stosunku do ilości zamówień. Obsługa miła ale duży minus za brudne WC.

Dziękujemy, Natalia B

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Miejsce przedziwne. W całym lokalu pełno roślin, żółwie i rybki (na szczęście zadbane). Wygląd przyciąga gości. Czar pryska szybko niestety. Razem z mężem 10 minut krążyliśmy po lokalu i nikt z obsługi się nami nie zainteresował. Postanowiliśmy jednak zostać. Po prośbie męża młoda kelnerka posprzątała po poprzednich gościach i nawet dostaliśmy menu. Wybór dań dość duży. Ceny porównywalne do innych lokali aczkolwiek zdecydowanie nie adekwatne do jakości. Zamówiłam sandacza w sosie serowym, frytki i zestaw surówek. Porcja frytek bardzo duża, ale spalone i czuć nie świeży tłuszcz. Ryba położona na frytkach i oblane wszystko sosem w sposób nie estetyczny. Sos mdły i nie smaczny. Najgorsze jednak surówki. Pełnia sezonu na świeże warzywa a surówki to starty seler ze słodkawą śmietaną i dziwna w smaku kapusta z kilkoma kawałeczkami ogórka i marchewką. Danie męża jeszcze gorsze: schabowy faszerowany i usmażony w głębokim tłuszczu, ziemniaki i kapusta. Zdecydowanie nie polecamy. Obsługa opieszała.

Dziękujemy, Explore777734
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo urocze wewnątrz pełne zieleni niczym dżungla, ryb, żółwi i ptaków :) idealne dla rodzin z dziećmi. Pyszna i napewno do polecenia zupa z grzybów leśnych podana w chlebie, bardzo smaczne domowe pierogi z jagodami, całkiem dobry szpinak. Poprawny indyk w sosie serowym aczkolwiek ciężki. Naleśniki niestety słabe... smażone na oleju nienajlepszej jakości. Obsługa bardzo sympatyczna.

Dziękujemy, monas620
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Ciężko napisać co kolwiek dobrego na temat tego miejsca. Jedynym plusem były małe papugi umilające pobyt w tej restauracji. Naleśniki ze szpinakiem okazały się być niejadalne. Nadzienie ciężko nawet nazwać szpinakiem, wszystko polane ogromną ilością niesmacznego sera.
Niestety nie polecam!

Dziękujemy, Patrycja S
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z mężem odwiedziliśmy to miejsce dwukrotnie. Za pierwszym razem było w porządku. Zamówiliśmy pierś kurczaka z "oscypkiem" i sosem żurawinowym oraz naleśniki ze szpinakiem. Niestety okazało się, że skończył się szpinak, więc jako wegetarianka do wyboru miałam właściwie frytki i zestaw surówek. Kurczak smaczny, surówki pyszne, frytki smażone bez tłuszczu. Podczas naszej kolejnej wizyty zamówiłam wreszcie moje "wymarzone" naleśniki ze szpinakiem. Potrawa była niejadalna! Farsz naleśników nigdy nawet nie leżał obok szpinaku, smakował jak wypłukana słodka kapusta! Jednym słowem paskudztwo! Nie to jest jednak najgorsze...Po zwróceniu dania do kuchni, obsługująca nas kelnerka stała się bezczelna i złośliwa. Właściwie nazywanie tej Pani kelnerką jest obraźliwe dla pozostałych ludzi wykonujących ten trudny zawód. Nie pozdrawiamy Pani "podawaczki". Ps. drobne, którymi złośliwie wydała nam Pani resztę bardzo się przydały. Gdyby nie fakt, że przed urlopem obiecaliśmy sobie z mężem, że nie będziemy się denerwować, to poprosiliśmy o rozmowę z właścicielem. Szkoda, że minimalna ocena to jedynka... Nigdy nie wrócimy!

Dziękujemy, 777martynak

Koci Zamek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Koci Zamek? Podziel się wrażeniami!