Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

polecam hotel z czystym sumieniem, położenie atrakcyjne, świetne miejsce wypadowe szczególnie na szlaki, do promenady nad Grajcarkiem, na spacerówkę do Słowacji oraz spływ Dunajcem. Hotel czysty, zadbany, obsługa przesympatyczna, gościnna i uśmiechnięta :). posiłki smaczne, rano szwedzki stół, po południu obiad bez wyboru, ale nigdy nie narzekałam, ani moje dzieci (choć wybredne mocno). generalnie polecam bardzo :)

Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu bardzo udany na plus można zaliczyć profesjonalną obsługę czystość i dobre jedzenie, zarówno konferencja jak i impreza wieczorem bardzo się udały, słowa uznania dla DJa zorganizowanego przez hotel, myślę ,że w przyszłości odwiedzę to miejsce wraz z rodziną.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Mirosław W
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu mogę zaliczyć do udanych, dobry stosunek ceny do jakości. Pokój 2 osobowy standard był całkiem przestronny. Obsługa bardzo miła, dobrze poinformowana o atrakcjach Szczawnicy. W zasadzie nie mam uwag.

Dziękujemy, Marek K
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Pięciodniowy pobyt z rodziną od 1.08
Daję ocenę 5/5 bo bardzo nam się podobało i jestem pewny ,że wrócimy w przyszłości.
+Hotel bardzo przestronny i czysty
+Bardzo fajnie urządzona sala zabaw każdy znajdzie coś dla siebie
+Nie wiem jak inne ale my dostaliśmy duży pokój z balkonem i pięknymi widokami
+Bardzo dobre śniadania i dania z karty, dzieciom szczególnie smakowały naleśniki.
+Mocne i szybki Wi-fi (co nie jest regułą we wszystkich hotelach jakie ostatnio odwiedzaliśmy)
+Duży plus za spa, super masaże i strefa relaksu.

- Minusem była jedna noc podczas której mieliśmy głośnych sąsiadów

Dziękujemy, adam a
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Nie polecam nikomu tego Hotelu i Restauracji
Dzień przed przyjazdem telefonując na recepcję zapytałam czy jest możliwość wcześniejszego przyjechania. Odpowiedź bezdyskusyjna NIE.
Po przyjeździe zapytałam, do której jest restauracja, na co Pani z recepcji (może menager) że na pewno do 19 po czym się okazało, że jest czynna do 21.
Zapytałam gdzie można zjeść regionalne jedzenie i dobrą kuchnie włoską? Pani nie wiedziała. Zapytałam o atrakcje Pani nie wiedziała.
Jedzenie w restauracji z karty niedobre. Próbowaliśmy NALEŚNIK SMILE Z KURCZAKIEM i tragedia, surowy naleśnik z wrzuconym do środka kurczakiem z pieczarkami i sosem czosnkowym. Hotel 3 gwiazdki i specjalność jest naleśnik z sosem czosnkowym i keczupem. Szok. Żadnego połączenia w daniu. Makaron z suszonymi pomidorami i wieprzowiną kiepsko. Mięso twarde, polane olejem z pomidorów aż pływało. Zero sosu czy połączenia składników.
ŚNIADANIA wydawane od 8 do 10. Smaczne, obsługa kelnerska bardzo miła natomiast o godzinie 9:20 już NIC nie było dokładane do szwedzkiego stołu. Więc na wakacjach trzeba wstawać o 8 by zjeść to, na co ma się ochotę a nie resztki, które zostały.
Jedyne co można pochwalić to tylko i wyłącznie kelnerów i kelnerki. Bardzo uprzejmi, pracowici i profesjonalni jednak przy śniadaniach we dwie osoby się nie wyrabiali i czasami brakowało np sztućców.
W oknach i na balkonie pajęczyny. Słabe ciśnienie wody a temperatura z wrzątku w sekundzie potrafiła się zmienić sama w lodowatą.
Ogólnie tragedia...

1  Dziękujemy, Ratowniczka