Zrecenzowano: 7 maja 2019

Polecam miejsce w 100%. Bardzo fajne miejsce, bezbłędna atmosfera, super profesjonalne podejście do klienta, pyszne jedzenie. Polecam dla rodzin z dziećmi. Kameralna atmosfera. Hotel z pięknym widokiem na góry. Na pewno w wrócimy tam z rodziną.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Navigator29131394283
Zrecenzowano: 2 maja 2019

W hotelu zatrzymaliśmy się w zasadzie tylko na przedłużony weekend. Lokalizacja z początku wydawała się nam mało atrakcyjna (odległa) ale po chwili zorientowaliśmy się, że na piechotę mamy do samego centrum jakieś 5 min korzystając z uliczek i chodników pomiędzy zabudowaniami. Ogromny plus jest taki, że jest tam w stosunku do obiektów położonych teoretycznie bliżej, zdecydowanie spokojniej i ciszej. Wieczorami nie słychać żadnych krzyków czy głośnej muzyki. Można wtedy posiedzieć spokojnie na balkonie i odpocząć.
Gorąco polecam apartamenty/pokoje rodzinne (my byliśmy w "Sienkiewiczu") i jest bardzo fajny, zwłaszcza ogroooomny balkon z sofą i dużym stołem.
Śniadania świeże, jak dla nas spory wybór, smacznie. Nie jesteśmy super wymagający ale też mamy porównanie do podobnej klasy obiektów, więc na plus!
Malutki minus to warczący agregat w chłodni zewnętrznej ale nie róbmy afery, produkty na smaczne śniadania gdzieś trzeba przechowywać zwłaszcza w wysokim sezonie.
Na 100% wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Osobiście polecam pokój Sienkiewicza.
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, ravrollo
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2019

Spokojne, klimatyczne miejsce z przemiłą obsługą i rewelacyjnym jedzeniem. Byłam w hotelu Batory już trzykrotnie i zapewne będę jeszcze nie raz. Hotel położony w parku, z pięknym widokiem na Palenicę.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Happiness26435109513
Zrecenzowano: 25 marca 2019

Miła obsługa, czyste apartamenty, piękne widoki, doskonałe śniadanie to cechy charakterystyczne tego obiektu, mające ogromny wpływ na jego odbiór. Podróż dla pary - idealne miejsce - jest romantycznie i przytulnie, aczkolwiek akustyka ścian mogłaby być lepsza.

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepsza akustyka ścian by się przydała.
Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Sunshine255857
Zrecenzowano: 13 marca 2019

Było bardzo przyjemnie. Państwo w recepcji bardzo mili, w restauracji Pan Kelner na najwyższym poziomie. Jedzenie bardzo dobre. Jedyne co, mogłoby być więcej wegańskich opcji w menu i na śniadaniu oprócz warzyw (które doceniam) mogłoby być np ryżowe/owsiane mleko. Dziękuję!:)

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa