Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Booking.com
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy właśnie przyjemność przebywać w Willi Śnieżynka mieszczącej się w Szczawnicy. Budynek widać niedawno remontowany, wszędzie bardzo czysto. Każdy pokój ma łazienkę. Udostępniona jest kuchnia z jadalnią. W kuchni pełne wyposażenie,dodatkowo każdy pokój ma czajnik. Jest bilard, piłkarzyki, kącik dla dzieci. Duży ogród gdzie jest kominek, miejsce na ognisko, trampolina, huśtawki i inne. Pani Właścicielka to przemiła kobieta, która doradzi co zobaczyć itp. Willa blisko Parku i centrum. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, J8810JTannak