“Pobyt ”
Restauracja Smile — recenzja

Restauracja Smile
Nr 32 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)

Śniadania są w porządku, duży wybór, akceptowana jakość. Podobnie jest z obiado-kolacjami. Dodatkowo mieliśmy 'romantyczną kolacje dla dwojga', której dania wybieraliśmy przy kwaterowaniu. Szczerze powiedziawszy cieszę się, że ten wyjazd mieliśmy w prezencie... 4 dniowa kolacja była totalnym niewypałem, dania wyglądały ładnie, część z nich nie była nawet zła. Natomiast dania główne były fatalne, polędwiczki twarde, kurczak twardy, ziemniaki surowe.

Poza tym obsługa w porządku, dobre piwo.

Dziękujemy, 970patrykm

Chcieliśmy z żoną świętować w tej restauracji naszą rocznicę. Zamówiliśmy dwa rodzaje steków. Już po dłuższej chwili przyszła pani kelnerka i oznajmiła, że "na steka trzeba będzie troche poczekać". Nie zabrzmiało to zbyt dobrze, szczególnie, że stek przygotowuje się w kilka minut ( zaznaczę, że w tym czasie nie było innych gości restauracji, kuchnia miała do zrobienia tylko nasze zamówienie). Niestety po kolejnej dłuższej chwili, przyszła inna pani kelnerka i oznajmiła, że mieli niedawno zmianę karty i jednego ze steków co zamówiliśmy już nie sprzedają.
Podziękowaliśmy zatem za resztę zamówienia i wyszliśmy.
IMO Steki prawdopodobnie są mrożone (skoro wszyscy wychwalają w tej restauracji naleśniki to one zapewne głównie schodzą) i pewnie osoba odpowiedzialna za zamówienia nie ogarnęła, że jakieś mięso się skończyło. Aha i cola którą zamówiliśmy miała dziwny smak. Zazwyczaj gdy piję colę z bliskim końcem terminu ważności (lub już po nim) to tak właśnie smakuje.
Jak na hotel 3* to bardzo słaba restauracja.

Dziękujemy, zwirooo
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Wraz z rodziną mieliśmy okazje jeść kilka razy i polecamy
tę restauracje, bardzo dobre naleśniki oraz steki

Dziękujemy, adam a
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Jedzenie w restauracji z karty niedobre. Próbowaliśmy NALEŚNIK SMILE Z KURCZAKIEM i tragedia, surowy naleśnik z wrzuconym do środka kurczakiem z pieczarkami i sosem czosnkowym. Hotel 3 gwiazdki i specjalność jest naleśnik z sosem czosnkowym i keczupem. Szok. Żadnego połączenia w daniu. Makaron z suszonymi pomidorami i wieprzowiną kiepsko. Mięso twarde, polane olejem z pomidorów aż pływało. Zero sosu czy połączenia składników.
ŚNIADANIA wydawane od 8 do 10. Smaczne, obsługa kelnerska bardzo miła natomiast o godzinie 9:20 już NIC nie było dokładane do szwedzkiego stołu. Więc na wakacjach trzeba wstawać o 8 by zjeść to, na co ma się ochotę a nie resztki, które zostały.
Jedyne co można pochwalić to tylko i wyłącznie kelnerów i kelnerki. Bardzo uprzejmi, pracowici i profesjonalni jednak przy śniadaniach we dwie osoby się nie wyrabiali i czasami brakowało np sztućców.
Ogólnie tragedia...

1  Dziękujemy, Ratowniczka
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam serdecznie pyszne naleśniki w połączeniu z regionalnym piwem Trzy Korony. Posiłek podany przez sympatyczna obsługę i życzliwą obsługę.

Dziękujemy, 75przemekG-k

Restauracja Smile — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Smile? Podziel się wrażeniami!