“Dobre lody”
Lody Jacak Szczawnica — recenzja

Lody Jacak Szczawnica
Nr 20 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Można tu zjeść naprawdę dobre lody rzemieślnicze na wagę w wielu smakach a co najważniejsze za przystępną cenę. Obsługa jest bardzo sprawna więc oczekiwanie pomimo kilku osób w kolejce nie jest długie. Nie były to najlepsze lody jakie kiedykolwiek jadłem, ale są godne polecenia.

Dziękujemy, Karol K

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duuużo śmietany, to się czuje z każdym liźnięciem. Uwielbiam, za każdym razem odwiedzamy to miejsce. Zbyt dużo jest oszukanych „wyrobów rzemieślniczych” a tutaj po prostu warto wydać każdą złotówkę. Widoczna porcja to 200 gr za 10 zł. Smaki mango, jagoda, śmietankowy. Wszędzie czuć pyszną śmietanę - bo to lody a nie sorbety. W owocowych dodatkowo czuć dokładnie jaki to smak, jaki owoc.
Moja dewiza - „albo zjeść dobrze albo w ogóle” szczególnie ma zastosowanie ze słodyczami :)

Dziękujemy, ninisiaq
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Mi osobiście lody smakowały, ale nie powiem, że nie znalazłam lepszych w Szczawnicy na wagę, ale i tak wróciłam tam kolejny raz :) Polecam za to gorąco cukiernię - super drożdżówki, szczególnie z makiem i z kruszonką. Smakują wybornie i bardzo szybko znikają z półki :)

Dziękujemy, Ola K
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znaleźliśmy się w tym miejscu z polecenia. Powiem tak lody jak lody nic specjalnego. Czekoladowe miały w sobie choćby mąkę. W dzisiejszych czasach przy natłoku tradycyjnych lodziarni bez problemu można znaleźć coś smaczniejszego

Dziękujemy, Damian K
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Nieuczciwa obsługa tak wiecują nie istotne czy lody dobre czy nie. Zakupiłam porcje 200 g a dostałam 3x50g . Pani mi odważyła dwa smaki 50 g całość a mówiłam ze dwie gałki. Personel nie uwzględnia reklamacji wiec trzeba kontrolować co się kupuje i patrzeć na ręce. Nie polecam...

Dziękujemy, Kasia M

Lody Jacak Szczawnica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Lody Jacak Szczawnica? Podziel się wrażeniami!