“Cudownie”
Cafe Helenka — recenzja

Cafe Helenka
Nr 1 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Kuchnie: Francuska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Ogródek
Opis: Café Helenka to doskonałe miejsce na lunch, obiad zakończony wspaniałym deserem, wieczorne spotkanie oraz uroczystości rodzinne i firmowe. Goście mogą delektować się tu smacznymi potrawami z międzynarodowego menu przeplatanego francuską nutą, a także szerokim wyborem aromatycznych kaw i herbat oraz pysznymi deserami, z których Café Helenka słynie.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszności!!!! Desery absolutnie wyjątkowe, niezwykła atmosfera, urocze kelnerki. Zjedliśmy sorbety, smakowały jakby były domowej roboty i absolutnie obłędne ciastko! Będę wracać!

Dziękujemy, Justyna K

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super byłoby skosztować ciast i deserów jednak po czekaniu ok 30 minut na kelnerkę która obsługiwała wszystkich wokół poprosiłam czy mogłaby nas obsłużyć na co usłyszałam że nas nie obsłuży. Bardzo słaba obsługa.

Dziękujemy, Sylwia K
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo dobra kawa mrożona! Duży wybór kaw. Miejsce urokliwe, spokojne, przy pijalni wód. Obsługa sympatyczna. Ceny porównywalne z innymi lokalami.

Dziękujemy, Explore777734
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Niezwykle urokliwe miejsce tuż przy pijalni wód, chętnie odwiedzane przez wielu turystów.Zjedliśmy tu pyszne ciasta popijając naprawdę smaczną kawą a jesteśmy w tym temacie bardzo wybredni. Ponadto w wybrane dni tygodnia można tu się świetnie pobawić i potańczyć przy muzyce DJ-a i oczywiście zupełnie przypadkowo skorzystaliśmy z tej okazji. Świetna wspólna zabawa z zupełnie obcymi ludźmi pod gołym niebem.

Dziękujemy, Karol K
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy na wodę z okolicznej pijalni, a na lunch trafiliśmy całkiem przypadkiem. Bardzo dobre tarty ja wziąłem góralska a żona z łososiem. Do tego po lampce wina. Bardzo ładny wystrój.

Dziękujemy, pawe_kE2618ZM

Cafe Helenka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cafe Helenka? Podziel się wrażeniami!