“Kawa”
Cafe Helenka — recenzja

Cafe Helenka
Nr 1 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Kuchnie: Francuska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Ogródek
Opis: Café Helenka to doskonałe miejsce na lunch, obiad zakończony wspaniałym deserem, wieczorne spotkanie oraz uroczystości rodzinne i firmowe. Goście mogą delektować się tu smacznymi potrawami z międzynarodowego menu przeplatanego francuską nutą, a także szerokim wyborem aromatycznych kaw i herbat oraz pysznymi deserami, z których Café Helenka słynie.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo dobra kawa mrożona! Duży wybór kaw. Miejsce urokliwe, spokojne, przy pijalni wód. Obsługa sympatyczna. Ceny porównywalne z innymi lokalami.

Dziękujemy, Explore777734

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Niezwykle urokliwe miejsce tuż przy pijalni wód, chętnie odwiedzane przez wielu turystów.Zjedliśmy tu pyszne ciasta popijając naprawdę smaczną kawą a jesteśmy w tym temacie bardzo wybredni. Ponadto w wybrane dni tygodnia można tu się świetnie pobawić i potańczyć przy muzyce DJ-a i oczywiście zupełnie przypadkowo skorzystaliśmy z tej okazji. Świetna wspólna zabawa z zupełnie obcymi ludźmi pod gołym niebem.

Dziękujemy, Karol K
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy na wodę z okolicznej pijalni, a na lunch trafiliśmy całkiem przypadkiem. Bardzo dobre tarty ja wziąłem góralska a żona z łososiem. Do tego po lampce wina. Bardzo ładny wystrój.

Dziękujemy, pawe_kE2618ZM
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

+ lokalizacja, obok Pijalnia Wód,
+ duży wybór deserów,
+ duży wybór napojów, w tym kaw,
+ płatność gotówką, kartą.
Minusów nie dostrzegamy.

Dziękujemy, milosnicy_historii
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Ponownie odwiedziłyśmy "Helenkę" i jesteśmy nadal pod wielkim wrażenie. Desery, napoje i jedzenie wyśmienite. Wystrój ciekawy i atmosfera doskonała. Obsługa przemiła, a wieczorami zawsze coś się dzieje, jak nie w samym lokalu to na placu Dietla. Wesoło w romantycznym otoczeniu miło spędza się czas.

Dziękujemy, Polska_Irena

Cafe Helenka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cafe Helenka? Podziel się wrażeniami!