Byłem w hotelu 4 raz z rodziną. Przymykałem oko na niedociągnięcia gdyż nowy hotel trzeba dać szansę obsłudze. Niestety z każdym przyjazdem coraz gorzej ,aż przebrała się miarka i opiszę kilka rzeczy. Hotel piękny ładny super położony,ale co z tego jak obsługą tego hotelu to totalna porażka. Może poza recepcją i sympatycznym Paniami sprzatajacymi. Śniadania to jakas porażka. Nikt nie sprząta stolików dla nowo przychodzących gości aby mogli usiąść przy czystym stoliku. Nie mówiąc aby ktos zebrał ze stolika niepotrzebne rzeczy. Sniadania ubogie cały czas czegoś brakuje.Kolejka po kawę bo ekspres wymaga czyszczenia. W cukiernicach brak cukru. Obsługą chodzi tylko żeby chodzić i mało co robi jak by spali. W miskach na sałatki brak salatek jakieś resztki. Tyle o śniadaniu czas na opinie o lobby bar. Siedzimy z żoną podchodzę do baru bo nikt nie podchodzi od dłuższego czasu. Zamawiam wino dla żony z karty napisane 150mll,po czym barmanka mówi że leja tylko 100mll w tej cenie. Pytam sie jak to możliwe po czym Pani odpowiada że mają błąd w karcie. Wkurzony trudno zamawiam niech stracę. Czekamy czekamy barmanka gdzies poszła bo akurat była impreza firmowa poszła jak sie okazało po wino które przyniósł inny barman z tej imprezy. Nadal z dna butelki resztę nie odmierzajac w żaden sposób. Zapytałem sie skad wie ile nalał jak.był koniec butelki. Po czym zorientował sie że jest cos nie tak i przyniósł inną kolejną butelkę aby dolać. Po czym żoną zrezygnowała z tego wina i zamówiła Martini. Po chwili przychodzi barman i powiadamia że nie mają ale ma cos identycznego smakiem. Jak się okazało nawet nie było odrobinę podobne. A cały czas mówił że ma spore doświadczenie. Mam nadzieje że coś właściciele z tym zrobią bo w innym razie trzeba będzie zmienić hotel. I kierunek podróży

Dziękujemy, szyry

Jak ludzie mogą zepsuć wszystko ... hotel na dobrym poziomie , duże przestronne pokoje i tyle !!! Obsługa pokazuje słabą klasę tego miejsca ... na każdym stopniu zawodzą , niezorientowani mało profesjonalni , totalny chaos ... a grill dobił na całego ... tak dopiero pokazali swój wielki popis ... pomylone zamówienie , chaos, brudny stolik, podają danie gdzie nie są posprzątane talerze, brak połowy napojów co znajdują się w karcie !!! Masakra !!!!

1  Dziękujemy, 899krzysztofg
Zrecenzowano: 2 września 2019

Hotel bardzo gustowny, nam się bardzo spodobał. Pokoje czyste i pachnące i przestronne. Posiadają wszystko co potrzeba łącznie z żelazkiem i deską do prasowania. Zakupiliśmy pakiet z obiadokolacją - kuchnia wyśmienita!! Śniadania bardzo duży wybór i pyszne racuchy którymi zajadały się nie tylko dzieci:) obiadokolacje przy dużej liczbie gości w formie bufetu. Od przystawek - rewelacyjny tatar ze śledzia - dwie zupy do wyboru i dwa-trzy drugie dania, dodatkowo zawsze coś dla dzieci, wędliny i sery po pyszne desery. Kuchnia wyśmienita. Obsługa na wysokim poziomie, serwis pokojowy bardzo uprzejmy. Basen OK choć według nas mogła by być cieplejsza woda - to jednak kwestia gustu:) Pobyt bardzo udany napewno wrócimy.

Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano: 2 września 2019

Obiekt nowy, położony w dobrej lokalizacji niedużej Szczawnicy. Pokoje czyste, pachnące świeżością, wyposażenie standardowe jak na **** hotel. W pokojach są żelazka i deski do prasowania, wraz z aneksem kuchennym, co przy dzieciach bardzo ułatwia funkcjonowanie. W pokoju było widać zniszczenie mechaniczne ścian - obsługa winna przekazać o koniecznych naprawach, przy prysznicu okleina ościeżnic drzwiowych odchodzi (przy hotelu tej klasy nie powinno mieć miejsca) Bardzo dobre śniadania - obfite i świetnie podane, kolacje wspaniałe - świetny kucharz/kucharze widać wysoką jakość wykonania, podania i przyrządzania potraw. Personel, szczególnie sprzątający miły i przyjazny gościom. W hotel jest dobrze urządzona bawialnia dla dzieci. Basen jest wystarczający dla tej wielkości hotelu. Ze strefy spa korzystała moja partnerka, bez uwag. Sauny w porządku, czyste.

Nie podoba mi się: przy meldunku klient otrzymuje określony "zniżkę" na usługi dodatkowe np. gastronomiczne. Podczas pobytu korzystaliśmy z tych usług dodatkowych w formie późniejszego rozliczenia "na pokój" przy wymeldowaniu.
W dniu wymeldowania, Pani z recepcji oznajmiła, iż "zniżka" nie obowiązuje gdyż przy zamawianiu usługi trzeba "pokazać i poinformować" iż posiada się takową "zniżkę". Trzymałoby się to sensu, gdyby nie fakt iż rozliczenie końcowe dokonywane było podczas wymeldowania, wiec po co naliczać "zniżkę" do nie wystawionego paragonu/faktury?

Przekazują Państwo "zniżkę" której nie można wykorzystać, bo wcześniej Państwo nie poinformowali o zasadach jej korzystania. Czuje się "zaproszony" do korzystania z usług z formie "ze zniżką", której to nie można było wykorzystać.

Mimo iż chodziło o bardzo drobną kwotę, to podejście hotelu tej klasy jest żenujące.
Finalnie "zniżka" przez Hotel nie została przydzielona.

Dziękujemy, JacekZ341
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Piękny, nowy hotel, rewelacyjnie położony praktycznie w samym sercu Szczawnicy u podnóża szczytu Palenicy, tuż nad brzegiem rzeki Grajcarek. Pomimo położenia w centrum miasta jest oddalony od głównej drogi w dolinie rzeki co daje pełen komfort wypoczynku i łatwy dostęp do wszystkich atrakcji Szczawnicy. Hotel w każdym calu na najwyższym poziomie. Miły i profesjonalny personel, piękne, gustownie i nowocześnie wyposażone pokoje, pyszne śniadania oraz obiadokolacje z wysokiej jakości produktów. Bardzo przyjemna strefa Spa z trzema saunami oraz kameralnym basenem. Klimatyczny Lobby bar z pysznymi drinkami w przystępnej cenie, przemiła Kawiarnia na tarasie oraz bar zewnętrzny blisko rzeki . Hotel posiada właściwie wszystko czego chciałby otrzymać zmęczony mieszczuch na urlopie, w tym świetnej jakości rowery do wypożyczenia, kort tenisowy i boisko do siatkówki plażowej. Chętnie wrócę. Gratuluję właścicielom jakości i życzę aby utrzymali taki standard na zawsze. POLECAM

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem w kierunku rzeki lub wyciągu na Palenicę. Odradzam pokoje na parterze.
Dziękujemy, Karol K