Zrecenzowano: 2 września 2019

Obiekt nowy, położony w dobrej lokalizacji niedużej Szczawnicy. Pokoje czyste, pachnące świeżością, wyposażenie standardowe jak na **** hotel. W pokojach są żelazka i deski do prasowania, wraz z aneksem kuchennym, co przy dzieciach bardzo ułatwia funkcjonowanie. W pokoju było widać zniszczenie mechaniczne ścian - obsługa winna przekazać o koniecznych naprawach, przy prysznicu okleina ościeżnic drzwiowych odchodzi (przy hotelu tej klasy nie powinno mieć miejsca) Bardzo dobre śniadania - obfite i świetnie podane, kolacje wspaniałe - świetny kucharz/kucharze widać wysoką jakość wykonania, podania i przyrządzania potraw. Personel, szczególnie sprzątający miły i przyjazny gościom. W hotel jest dobrze urządzona bawialnia dla dzieci. Basen jest wystarczający dla tej wielkości hotelu. Ze strefy spa korzystała moja partnerka, bez uwag. Sauny w porządku, czyste.

Nie podoba mi się: przy meldunku klient otrzymuje określony "zniżkę" na usługi dodatkowe np. gastronomiczne. Podczas pobytu korzystaliśmy z tych usług dodatkowych w formie późniejszego rozliczenia "na pokój" przy wymeldowaniu.
W dniu wymeldowania, Pani z recepcji oznajmiła, iż "zniżka" nie obowiązuje gdyż przy zamawianiu usługi trzeba "pokazać i poinformować" iż posiada się takową "zniżkę". Trzymałoby się to sensu, gdyby nie fakt iż rozliczenie końcowe dokonywane było podczas wymeldowania, wiec po co naliczać "zniżkę" do nie wystawionego paragonu/faktury?

Przekazują Państwo "zniżkę" której nie można wykorzystać, bo wcześniej Państwo nie poinformowali o zasadach jej korzystania. Czuje się "zaproszony" do korzystania z usług z formie "ze zniżką", której to nie można było wykorzystać.

Mimo iż chodziło o bardzo drobną kwotę, to podejście hotelu tej klasy jest żenujące.
Finalnie "zniżka" przez Hotel nie została przydzielona.

Dziękujemy, JacekZ341
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Piękny, nowy hotel, rewelacyjnie położony praktycznie w samym sercu Szczawnicy u podnóża szczytu Palenicy, tuż nad brzegiem rzeki Grajcarek. Pomimo położenia w centrum miasta jest oddalony od głównej drogi w dolinie rzeki co daje pełen komfort wypoczynku i łatwy dostęp do wszystkich atrakcji Szczawnicy. Hotel w każdym calu na najwyższym poziomie. Miły i profesjonalny personel, piękne, gustownie i nowocześnie wyposażone pokoje, pyszne śniadania oraz obiadokolacje z wysokiej jakości produktów. Bardzo przyjemna strefa Spa z trzema saunami oraz kameralnym basenem. Klimatyczny Lobby bar z pysznymi drinkami w przystępnej cenie, przemiła Kawiarnia na tarasie oraz bar zewnętrzny blisko rzeki . Hotel posiada właściwie wszystko czego chciałby otrzymać zmęczony mieszczuch na urlopie, w tym świetnej jakości rowery do wypożyczenia, kort tenisowy i boisko do siatkówki plażowej. Chętnie wrócę. Gratuluję właścicielom jakości i życzę aby utrzymali taki standard na zawsze. POLECAM

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem w kierunku rzeki lub wyciągu na Palenicę. Odradzam pokoje na parterze.
Dziękujemy, Karol K
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Świetna lokalizacja w samym centrum ale jednocześnie w cichym pięknym miejscu wśród zieleni. Przestronne pokoje z aneksem kuchennym, bardzo dobre wyposażenie. Kosmetyki dobrej jakości. Miła obsługa. SPA i saunarium bez zarzutu (dostępna duża ilość ręczników. Śniadania smaczne i urozmaicone. I co chyba najważniejsze bardzo czysto. Polecam każdemu kto chce odpocząć w ładnym miejscu i miłej atmosferze.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony wschodniej mają duże balkony
Dziękujemy, BogCeg
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel położony w sercu Szczawnicy, obiekt nowy i zadbany. Śniadania nawet przy tygodniowym pobycie można śmiało uznać za urozmaicone i wysokiej jakości. Obiadokolacje (jeśli takie posiadacie w opcji pobytu) bardzo profesjonalnie przyrządzone i codziennie inne i ewidentnie z wykorzystaniem produktów dobrej jakości. Czytałem opinie na Tripie o posiłkach w tym hotelu i nie zawsze były przychylne ale uwierzcie mi ich szef kuchni nie znalazł się tam przypadkowo a ludzie piszący opinie ewidentnie często się nie znają. Podsumowując jest smacznie i profesjonalnie. Basen nie jest duży ale komfortowy i daje możliwość wypoczynku. W pewnych godzinach jest oczywiście bardziej przepełniony w innych mniej.. generalnie każdy kto ma głowę na karku wie, że jeśli chce mieć swobodę na basenie powinien unikać godzin np. tuż po obiedzie kiedy każdy jest już w hotelu i pragnie udać się na basen. Obsługa miła i pomocna. Kameralny bar przy recepcji, ładnie położony bar zewnętrzny z widokiem na Grajcarek, plac zabaw dla dzieci zewnętrzny oraz dość mały pokój zabaw wewnątrz hotelu. Możliwość wypożyczenia rowerów w hotelu (ceny odrobinę różnią się od pobliskich wypożyczalni ale komfort oddania roweru w samym hotelu jest warty zapłacenia kilku złotych więcej). Podsumowując polecam ten hotel, opuszczaliśmy go po tygodniowym pobycie w pełni zadowoleni z jakości otrzymanej usługi. ****

1  Dziękujemy, GreBgB2014
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelSzczawnicaPark, Dyrektor generalny, Hotel Szczawnica Park Resort & SpaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Szanowny gościu,
Serdecznie dziękujemy za opinię o naszym hotelu. Jest nam naprawdę miło, że możemy pochwalić się kolejną pięciogwiazdkową recenzją. To dla nas najlepsza nagroda i motywacja. Mamy nadzieję, że udało się Państwu dobrze wypocząć, my zaś już niedługo będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie.

Z pozdrowieniami,
Daniel Kasieczka
Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Warunki w hotelu dla rodzin z dziećmi wręcz idealne. Pyszne jedzenie, które kosztował nawet 11-sto miesięczny synek. Pokoik zabaw dla dzieci a także świetny basen oraz jacuzzi i sauny. W pokoju czyściutko, codzienne sprzątanie i wymiana ręczników. Obsługa bardzo miła oraz świetna lokalizacja. Cudowny pobyt tylko za krótki ale to nasza wina. Hotel polecę każdemu kto będzie wybierał się do Szczawnicy:)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z sypialnią na górze mógł mieć rozsuwane łóżka z możliwością oddzielenia od siebie dla dwójki dzieci
Dziękujemy, AgnieszkaP3383