Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Piękny, nowy hotel, rewelacyjnie położony praktycznie w samym sercu Szczawnicy u podnóża szczytu Palenicy, tuż nad brzegiem rzeki Grajcarek. Pomimo położenia w centrum miasta jest oddalony od głównej drogi w dolinie rzeki co daje pełen komfort wypoczynku i łatwy dostęp do wszystkich atrakcji Szczawnicy. Hotel w każdym calu na najwyższym poziomie. Miły i profesjonalny personel, piękne, gustownie i nowocześnie wyposażone pokoje, pyszne śniadania oraz obiadokolacje z wysokiej jakości produktów. Bardzo przyjemna strefa Spa z trzema saunami oraz kameralnym basenem. Klimatyczny Lobby bar z pysznymi drinkami w przystępnej cenie, przemiła Kawiarnia na tarasie oraz bar zewnętrzny blisko rzeki . Hotel posiada właściwie wszystko czego chciałby otrzymać zmęczony mieszczuch na urlopie, w tym świetnej jakości rowery do wypożyczenia, kort tenisowy i boisko do siatkówki plażowej. Chętnie wrócę. Gratuluję właścicielom jakości i życzę aby utrzymali taki standard na zawsze. POLECAM

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem w kierunku rzeki lub wyciągu na Palenicę. Odradzam pokoje na parterze.
Dziękujemy, Karol K
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Świetna lokalizacja w samym centrum ale jednocześnie w cichym pięknym miejscu wśród zieleni. Przestronne pokoje z aneksem kuchennym, bardzo dobre wyposażenie. Kosmetyki dobrej jakości. Miła obsługa. SPA i saunarium bez zarzutu (dostępna duża ilość ręczników. Śniadania smaczne i urozmaicone. I co chyba najważniejsze bardzo czysto. Polecam każdemu kto chce odpocząć w ładnym miejscu i miłej atmosferze.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony wschodniej mają duże balkony
Dziękujemy, BogCeg
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel położony w sercu Szczawnicy, obiekt nowy i zadbany. Śniadania nawet przy tygodniowym pobycie można śmiało uznać za urozmaicone i wysokiej jakości. Obiadokolacje (jeśli takie posiadacie w opcji pobytu) bardzo profesjonalnie przyrządzone i codziennie inne i ewidentnie z wykorzystaniem produktów dobrej jakości. Czytałem opinie na Tripie o posiłkach w tym hotelu i nie zawsze były przychylne ale uwierzcie mi ich szef kuchni nie znalazł się tam przypadkowo a ludzie piszący opinie ewidentnie często się nie znają. Podsumowując jest smacznie i profesjonalnie. Basen nie jest duży ale komfortowy i daje możliwość wypoczynku. W pewnych godzinach jest oczywiście bardziej przepełniony w innych mniej.. generalnie każdy kto ma głowę na karku wie, że jeśli chce mieć swobodę na basenie powinien unikać godzin np. tuż po obiedzie kiedy każdy jest już w hotelu i pragnie udać się na basen. Obsługa miła i pomocna. Kameralny bar przy recepcji, ładnie położony bar zewnętrzny z widokiem na Grajcarek, plac zabaw dla dzieci zewnętrzny oraz dość mały pokój zabaw wewnątrz hotelu. Możliwość wypożyczenia rowerów w hotelu (ceny odrobinę różnią się od pobliskich wypożyczalni ale komfort oddania roweru w samym hotelu jest warty zapłacenia kilku złotych więcej). Podsumowując polecam ten hotel, opuszczaliśmy go po tygodniowym pobycie w pełni zadowoleni z jakości otrzymanej usługi. ****

1  Dziękujemy, GreBgB2014
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelSzczawnicaPark, Dyrektor generalny, Hotel Szczawnica Park Resort & SpaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Szanowny gościu,
Serdecznie dziękujemy za opinię o naszym hotelu. Jest nam naprawdę miło, że możemy pochwalić się kolejną pięciogwiazdkową recenzją. To dla nas najlepsza nagroda i motywacja. Mamy nadzieję, że udało się Państwu dobrze wypocząć, my zaś już niedługo będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie.

Z pozdrowieniami,
Daniel Kasieczka
Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Warunki w hotelu dla rodzin z dziećmi wręcz idealne. Pyszne jedzenie, które kosztował nawet 11-sto miesięczny synek. Pokoik zabaw dla dzieci a także świetny basen oraz jacuzzi i sauny. W pokoju czyściutko, codzienne sprzątanie i wymiana ręczników. Obsługa bardzo miła oraz świetna lokalizacja. Cudowny pobyt tylko za krótki ale to nasza wina. Hotel polecę każdemu kto będzie wybierał się do Szczawnicy:)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z sypialnią na górze mógł mieć rozsuwane łóżka z możliwością oddzielenia od siebie dla dwójki dzieci
Dziękujemy, AgnieszkaP3383
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Hotel robi wrażenie od samego początku - już od zewnątrz. Leży w samym sercu Szczawnicy. Pokoje mają wspaniały wystrój - prosty ale nowoczesny, wszystko zadbane i czyściutkie. Basen, sauny extra bardzo podobał mi się pomysł z basenowymi „lożami” na których można relaksować się po pływaniu i jacuzzi. Hotelowa restauracja również jak najbardziej na plus, zjedliśmy pyszną kolacje i zostaliśmy otoczeni profesjonalna obsługa. Jeżeli chodzi o obsługę recepcji bardzo spodobało mi się, że zachowanie recepcjonisty było zarówno sympatyczne jak i stonowane. Zostaliśmy serdecznie powitani, dostaliśmy wszelkie instrukcje na temat rozmieszczenia Restauracji, kawiarni, strefy spa i innych atrakcyjnych miejsc w Hotelu. Na pewno chętnie tam wrócimy :) Wspaniałe miejsce na spędzenie weekendu.

Dziękujemy, AleksandraTar
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelSzczawnicaPark, Dyrektor generalny, Hotel Szczawnica Park Resort & SpaOdpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Pani Aleksandro,

Serdecznie dziękujemy za Pani opinię i wybór naszego hotelu podczas podróży do Szczawnicy. Jest nam niezmiernie miło, że pobyt u nas mile Pani wspomina a nasze atrybuty jak lokalizacja, wystrój oraz oferta kulinarna przypadły Pani do gustu. Dziękujemy również za wspaniałe słowa dotyczące naszego personelu - nie zapomnimy podzielić się z nimi tymi informacjami. Liczymy, że już niedługo ponownie będzie Pani naszym gościem.

Z pozdrowieniami od całego zespołu
Daniel Kasieczka
Dyrektor Generalny