“Fajne miejsce, ale jedzenie raz dobre, raz nie”
Smażalnia Pstrąga — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Smażalnia Pstrąga
Nr 26 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Zrecenzowano 11 września 2019

Byłam tu z synem dwa razy, pod koniec czerwca.
Niespodziewanie fajne miejsce - wjeżdżając tu z ulicy w głąb podwórka nagle ukazuje się bar i altana schowane w starym ogrodzie. Są tu też dwa malutkie stawy, z których można sobie wyłowić pstrąga. Fajne miejsce dla dzieci - są tu huśtawki i domek "na drzewie".
Co do jedzenia... Cóż, kucharki do przyuczenia...
Raz zjedliśmy małą kolacje, czyli frytki i placki ziemniaczane (placki super!). Druga nasza wizyta była niestety rozczarowaniem - pstrąg z ziołami był niestety zepsuty przez ohydne, przesolone nadzienie (owe "zioła"). Szkoda, bo sama ryba by była dobra, ale kucharka wsypała chyba z pół szklanki soli do ryby... Natomiast schabowy był poprawny, niestety po "bukiecie surówek" - czyli kapuście w trzech wersjach nastąpiły sensacje żołądkowe...
Kuchnia zdecydowanie do poprawy, bo za te ceny taka jakość to pomyłka!

Dziękujemy, Millencia

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Genialne jedzenie. Duże porcje, świeża ryba, bardzo przyjemna obsługa. Jest łowisko, można sobie samemu złowić rybę a potem zjeść. Genialne. Chyba najlepszy pstrąg jakiego tu jadłem, a jadłem tu w wielu miejscach. Nawet dziecko, które nie przepada za rybami zjadło całego. Jutro ruszamy na połów własnej ryby. Wędzony też jest. Miejsce spokojne, klimatyczne.

Dziękujemy, jakubkN2830BY
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Super miejsce, pstrąg pyszny, nasz 4-letni syn zjadł prawie całego. Do tego lokal położonym w dość spokojnym miejscu, dużo zieleni. Ceny bardzo przystępne, polecamy. Jedyny minus - problem z prakowaniem

1  Dziękujemy, Ola K
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Niesmaczne nuggetsy z gotowej mrożonki z frytkami i plasterek karkówki z kromką chleba to 32 zł. Zero warzyw, jedynie ketchup i musztarda. Liczyliśmy na obiad, wyszliśmy głodni.

Dziękujemy, corobicszystkozajete
Zrecenzowano 17 października 2018

Odwiedzone specjalnie dla pstraga w pokrzywach.:). Miejsce swojskie i klimatyczne, ze zbiornikami z plywającymi pstragami. Fajne informacje o odległosciach do poszczególnych miast na swiecie. Ceny przystepne. Pstrag smaczny.Na miejscu tez nocleg.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Surykatka

Smażalnia Pstrąga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Pstrąga? Podziel się wrażeniami!