“Okropne jedzenie”
Bar Pieniny — recenzja

Bar Pieniny
Nr 29 wśród 41 Restauracje (Szczawnica)
Zrecenzowano 4 września 2019

Tragedia. Jedzenie robione na starym oleju, mięso wysuszone i bez smaku, schabowy jak podeszwa, smierdzace szklanki. Surówki plywaly w rozwodnionej śmietanie. Wyszliśmy nie najedzeni i totalnie zdegustowani. Stanowczo odradzam to miejsce.

Dziękujemy, 533radekk

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji weszliśmy z mężem całkiem przypadkowo , nie szukaliśmy nic specjalnie. Byłam bardzo miło zaskoczona pstrągiem ( a trochę ich juz zjadłam ). Bardzo delikatny i dobrze przyprawiony. Dodatkowo dostaliśmy jedzenie w 15 minut, jedzenie było gorące i calkiem smaczne - surówki świeże i z dobrych produktów. Reasumując na pstrąga i żurek warto wejść nie wiem jak teszta potraw.

Dziękujemy, Patka1988
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam. Bar bardzo fajnie położony. Miła i uprzejma obsługa. Każdy z nas zamówił co innego i każdy z nas był zadowolony. Bardzo dobre jedzenie za odpowiednią cenę. Polecam

Dziękujemy, 237dawidr
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo słabe jedzenie. Na stronie internetowej jako "nasza specjalność" polecana jest karkówka wieprzowa z grilla. Co tu dużo pisać jeśli to jest specjalność to nie chcę spróbować potraw które nie są specjalnością szefa kuchni.. Suchy, cienki kawałek mięsa pokryty wieloma przyprawami w proszku, bardzo słone. Ogólnie nie smaczne. Pozostali goście jedli filet z kurczaka i schabowy nikt nie był zadowolony z jedzenia. Panierka bez koloru i bez smaku. Raczej nie wrocimy już tam.

1  Dziękujemy, visitor8585
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

byłem w barze Pieniny końcem lipca wraz z całą rodziną Zamówiliśmy kotlet de volaile okropny w środku suchy bez masła ciężko go ukroić.Placki po pienińsku nie dosmażone okropność,smażone na szybkości na starym oleju.Nie polecam tego miejsca.

Dziękujemy, Kinga P

Bar Pieniny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bar Pieniny? Podziel się wrażeniami!